Архів новин за 6.07.2015

У Полтаві пройшов перший лан турнір з FIFA 15

Ні для кого не секрет, що футбол – один з найпопулярніших видів спорту на планеті. Але не тільки реальний, а й віртуальний. Чемпіонати з кіберспорту регулярно відбуваються у різних містах по всьому світу. Так і в Полтаві у суботу пройшов перший лан турнір з FIFA 15.

6 липня 2015, 17:11

У Полтаві відбувся масштабний мистецький проект «Кадетаріум «Арт-парк»

У Полтаві відбувся масштабний мистецький проект «Кадетаріум «Арт-парк». Другий рік поспіль активна та творча молодь у такий спосіб намагається привернути увагу можновладців до проблеми руйнування Кадетського корпусу. Чим цього разу дивували та вражали полтавців молоді митці – дивіться у наступному сюжеті.

6 липня 2015, 17:13

Десяток років тому полтавці допомогли бельгійцям подолати втрату врожаю

Десяток років тому полтавці допомогли бельгійцям подолати втрату врожаю. Цей досвід став початком співпраці між двома країнами, що продовжує розвиватись і зараз. Про нові перспективи у розвитку сільського господарства бельгійці приїхали поговорити на Полтавщину. Що цікавого знаходять у нас науковці провінції Ено та чим діляться вони з вітчизняними селекціонерами – про це говорили на базі основних партнерів іноземців – у Полтавській державній аграрній академії.

6 липня 2015, 17:14

У Миргороді 21-річний чоловік напав на продавчиню магазину

Від 7 до 12 років позбавлення волі може отримати 21-річний мешканець Миргородського району, який напав на продавчиню магазину. Погрожуючи ножем, чоловік вимагав від жінки грошей. Проте бажаного він так і не отримав, на місце події вчасно прибула міліція.

6 липня 2015, 17:16

Полтавські кінологи визначали кращого між собою

Полтавські кінологи визначали кращого між собою. Змагання з багатоборства серед працівників кримінально-виконавчої служби відбулися на базі 64-ої виправної колонії. Учасники разом зі своїми чотирилапими помічниками долали смуги перешкод, йшли по сліду, затримували злочинців. Кому це вдалося зробити найкраще – знають наші кореспонденти.

6 липня 2015, 17:17

В суботу Полтаву відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Навести порядок не лише у місті, а й в країні вцілому – завдання, які перед собою ставить Радикальна партія Олега Ляшка. В суботу Полтаву відвідав лідер політичної сили Олег Ляшко. Він разом з колегами-нардепами прибув на звітно-виборчу конференцію Полтавської територіальної організації Радикальної партії. На заході обрали очільника місцевого осередку. Хто ним став та які напрямки діяльності буде впроваджувати, дивіться у наступному сюжеті.

6 липня 2015, 17:19

У найближчому майбутньому комунальні проблеми полтавців можуть зникнути

У найближчому майбутньому комунальні проблеми полтавців можуть зникнути. Сьогодні завдяки команді Сергія Капліна вже відремонтовано дах п'ятиповерхівки, який на це чекав майже 15 років. У «Партії простих людей» обіцяють – це не остання допомога мешканцям нашого міста.

6 липня 2015, 17:20

ГО «УКРОП» відвезла на Схід допомогу для українських бійців

У XVI-XIX століттях чумаки проклали «чумацький шлях», возячи сіль із Чорноморського узбережжя Криму. Нині, навіть якби асфальтного покриття не було, волонтери, які допомагають українській армії, проторували б свою дорогу на Схід України. Щодня у зону АТО тягнуться кортежі автомобілів, наповнених провізією, зокрема, і з Полтави. Наші кореспонденти проїхали увесь цей шлях разом з представниками громадської організації «УКРОП». 

6 липня 2015, 17:22

Освіта – проти школи: жителі села Нижні Млини на колінах просять залишити своїм дітям навчальний заклад

Освітяни проти школи, чи батьки не хочуть кращих умов навчання своїх дітей? У селі Нижні Млини під Полтавою жителі населеного пункту – проти того, аби їх школу закривали. З нового навчального року дітей їм доведеться возити у сусіднє село – перед таким фактом людей поставили, вже прийнявши рішення. Про те, що провели загальні збори, батьки і навіть сільський голова дізнались випадково. Чим не влаштовує чиновників нинішнє місце навчання, і чому батьки вбачають у закритті ще й приватні інтереси, та чи розпочнеться таки навчальний рік у старій Нижньомлинській школі – дізнавались Інна Безугла та Євген Чорний.

6 липня 2015, 17:24