Архів новин за 31.07.2015

У Полтаві продовжують відзначати річницю хрещення Київської Русі

1000-ліття від дня упокоєння князя Володимира та річницю хрещення Київської Русі вшанували у Полтаві. До Краєзнавчого музею запросили представників усіх християнських конфесій. Організатори кажуть: намагалися об'єднати церкви, як Володимир свого часу об'єднав суспільство.

31 липня 2015, 17:12

Вже відзавтра почнуть стріляти

Вже відзавтра почнуть стріляти. В суботу 1 серпня відкривається цьогорічний сезон полювання. Починають традиційно із пернатої дичини. Мисливці готуються ретельно: крім підготовки зброї, їм необхідно ще й зібрати документи, без яких просто не допустять до полювання, або змусять заплатити чималий штраф.

31 липня 2015, 17:14

Півтори тисячі доларів США – за переоформлення інвалідності

Півтори тисячі доларів США – за переоформлення інвалідності. Таку суму вимагали у закладі медико-соціальної експертизи в людини, яка має одну нирку. Корупційну схему викрили правоохоронці Полтавщини. Втім, під час обшуку будинку підозрюваної господарі оселі чинили жорсткий опір міліціонерам, внаслідок чого одному з правоохоронців медики наклали вісім швів. 

31 липня 2015, 17:16

Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк – про наїзд на О.Шамоту

До суду, ймовірно, може дійти й інша справа. На це вказують зрушення у розслідуванні про наїзд на депутата Олександра Шамоту та кількох пенсіонерів. Інформацію про це у п'ятницю оприлюднив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк. Звітуючи про свою роботу за останні півроку, він розповів журналістам і про те, чи просувається розслідування двох кримінальних проваджень, відкритих внаслідок подій під час останньої сесії міської ради. 

31 липня 2015, 17:17

Прийде, чи ні? Сьогодні Мамая знову чекали у Решетилівському районному суді

У Решетилівському районному суді сьогодні знову чекали на міського голову Олександра Мамая. Чекали, та не дочекалися. Що цього разу завадило головному фігурантові справи прийти на судове засідання – дивіться у наступному сюжеті. 

31 липня 2015, 17:18

У с.Декабристів Миргородського району – олія по 11 грн.

У селі Великий Байрак Миргородського району представникам виїзного засідання колегії влаштували екскурсію господарством імені Декабристів. Керівник останнього Володимир Цибенко запевняє: якщо в селі немає робочих місць, воно приречене на вимирання, завдяки фермі робота є. Окрім ВРХ, тут розводять свиней та курей, вирощують зернові і кормові культури.

31 липня 2015, 18:12

Не народ до чиновників, а чиновники до людей

Не народ до чиновників, а чиновники до людей: в рамках розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку керівники області побували на Миргородщині та Шишаччині. Першим об'єктом уваги стало місто-курорт Миргород.

31 липня 2015, 18:15