Архів новин за 30.07.2015

Департаменту житлово-комунального господарства громада подарувала калькулятор

Департаменту житлово-комунального господарства громада подарувала калькулятор. Обгорнули його у патріотичну жовту-блакитну стрічку. Вручення відбулося на засіданні комісії з питань проведення аудиту «Полтававодоканалу» та «Полтаватеплоенерго». Саме цим полтавці хотіли сказати, що тарифи на комунальні послуги завищені, та необхідно їх перераховувати правильно.

30 липня 2015, 17:37

Полтавським жінкам спростять шлях до пологової зали

Полтавським жінкам спростять шлях до пологової зали. Для цього наразі капітально реконструюють адміністративний корпус міського пологового будинку. 30 років, розповідають у закладі, медсестрам доводилося практично на своїх руках заносити пацієнток, які мають інвалідність, аби яких привозить «швидка». Яких змін зазнає медичний заклад та коли він буде готовий обслуговувати жінок з кращими умовами – дивіться далі. 

30 липня 2015, 17:48

Розвідник Володимир Терещенко: «Найстрашніше на війні – ультиматум здатися в полон»

Він викрутився від ультиматуму здатися в полон, під піратським прапором ходив у ворожий тил, дивом рятувався від смерті. Герой нашого наступного сюжету – розвідник, який пройшов усі кола пекла і повернувся додому. Як він зараз живе та звикає до мирного життя – знає Олена Ляшенко.

30 липня 2015, 17:52

Валерій Головко вручив відзнаки працівникам податкової міліції області

Голова обласної державної адміністрації Валерій Головко вручив відзнаки працівникам податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби області. Кілька фахівців структури відправились у зону АТО добровольцями, там вони служили на контрольних пунктах та здійснювали контроль за переміщенням товарів і громадян.

30 липня 2015, 18:07

Ленінська районна у місті Полтава рада не виконує постанови Уряду

Ленінська районна у місті Полтава рада не виконує постанови Уряду. Так вважає Олександр Кісільов, який і є її депутатом. До такого висновку дійшов, коли сьогодні на 50-ій сесії райради з 80 земельних ділянок лише 18 виділили учасникам антитерористичної операції. Як це було – знає Юлія Козіна.

30 липня 2015, 18:09

Полтавці обурені: частину їх двору забрали під будівництво автостоянки

Мешканці будинку по вулиці Артема, 21 та по провулку Інтернаціональному, 10 не можуть поділити землю. Причина конфлікту – будівництво автомобільної стоянки у дворі по Артема, 21. Сусіди ж по Інтернаціональному переконані: аби зробити парковку, у них забрали частину двору. Обидві сторони слухали наші кореспонденти.

30 липня 2015, 18:11

Прокурор Полтавщини Ян Стрелюк порадив голові обласної ради Петру Вороні думати... головою

Прокурор Полтавської області порадив Петру Вороні думати і, бажано, головою. Таку заяву зробив Ян Стрелюк після того, як голова обласної ради звинуватив правоохоронні органи у причетності до незаконного видобування корисних копалин у Хорольському районі. Нагадаємо, на місці приватних земельних ділянок нещодавно люди виявили... кар'єр.

30 липня 2015, 18:12