Архів новин за 3.07.2015

Минає рік від смерті Блаженнішого Митрополита Володимира

Минає рік від смерті Блаженнішого Митрополита Володимира. Предстоятель Української Православної Церкви, його висловлювання розбирають по цитатах. Це він сказав, що в піст головне – не їсти один одного. Дехто намагався звинуватити його у промосковщині, натомість ті, хто знав Блаженнішого, в один голос переконують: українолюб. Виставка фото, як Митрополит Володимир відвідував Полтавщину, відкрилася у Галереї мистецтв.

3 липня 2015, 17:46

В центрі міста разом зібралися айтішники, музиканти, поети, спортсмени

В центрі міста разом зібралися айтішники, музиканти, поети, спортсмени. Вони та інша творча молодь – учасники фестивалю «Арт Полтава», організованого однією з молодіжних організацій. Упродовж двох днів в Корпусному парку будуть проводитися різноманітні майстер-класи, тренінги, семінари, активні ігри. Плюс постійно звучатиме жива музика.

3 липня 2015, 17:47

Інспекторів-хабарників ДАІ розпочали звільняти з органів міліції

Інспекторів-хабарників ДАІ розпочали звільняти з органів міліції. Про це особовому складу Державтоінспекції повідомив особисто начальник УМВС Полтавщини Олег Бех. Така реакція викликана відеороликами, розміщеними в Інтернеті. На них видно, як інспектори під час патрулювання брали хабарі.

3 липня 2015, 17:49

Київський районний суд міста Полтави знову зустрів Геннадія Кернеса

Київський районний суд міста Полтави вкотре зустрів Геннадія Кернеса. Одіозного мера Харкова та його двох охоронців обвинувачують одразу в 3 злочинах: викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством. Однак явка головного учасника подій не прискорює судовий процес – до розгляду справи по суті досі не дібралися.

3 липня 2015, 17:50

Заява начальника КП «МШЕД» стосовно оренди асфальтобетонного заводу

Начальнику комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Олегу Вовку незрозуміло, звідки депутат міської ради Олександр Шамота взяв інформацію стосовно передачі в оренду полтавського асфальтобетонного заводу харківській фірмі. Це не відповідає дійсності, запевняє Олег Вовк. Заяви комунальників з цього приводу чули й наші кореспонденти.

3 липня 2015, 17:51

Нагороди знаходять своїх героїв вже після смерті

Нагороди знаходять своїх героїв вже після смерті. Сьогодні їх вручали рідним полтавців, які загинули в зоні АТО. Максима Рябка і Дмитра Гречку нагородили орденами «За мужність» 3-го ступеню. Посмертно. Максим, щоправда, отримав ще й нагрудний знак начальника Генштабу – Головнокомандувача Збройних сил України.

3 липня 2015, 17:53

Біоенергетика, наука та інфраструктура – можливі сфери співробітництва полтавців з бельгійцями

Біоенергетика, наука та інфраструктура – можливі сфери співробітництва полтавців з бельгійцями. Про це наприкінці робочого тижня говорили в обласній державній адміністрації. У п'ятницю Полтавщину відвідала ціла місія зі співробітництва в аграрному секторі Королівства Бельгії разом з Послом. Останні роки іноземні партнери вже допомагали українцям, консультуючи нас, як підвищити врожайність та боротися зі шкідниками. На що полтавські чиновники сподіваються нині – дивіться у наступному матеріалі.

3 липня 2015, 17:54

Віднедавна самочинне будівництво можна узаконити

Віднедавна самочинне будівництво можна узаконити. 24 квітня Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердило порядок легалізації об'єктів, зведених без відповідного на те дозволу. У народі цей процес називають будівельною амністією. При практичній реалізації такого бонусу не обійшлося без проблем. Як їх вирішували – знає Юлія Козіна.

3 липня 2015, 17:56

На Леваді тривають суперечки навколо встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності

На Леваді тривають суперечки навколо встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності. Іншими словами – невелику ділянку по бульвару Богдана Хмельницького не можуть поділити між собою мешканці та приватний підприємець. На чергових зборах знайти спільну мову їм знову не вдалося.

3 липня 2015, 17:57

Десятки полтавських сімей хочуть викинути з гуртожитку по вулиці Київське Шосе, 56

Полтавців змушують викупляти власне житло. Мешканців гуртожитку по вулиці Київське Шосе, 56 виганяють із домівок. Люди розповідають: дехто із них вже отримав повістки до суду. Виявляється, площі, де вони живуть, належать зовсім іншим особам. Полтавці скаржаться: зверталися, куди тільки можна: починаючи від міської влади і закінчуючи найвищими державними інстанціями. Але відстояти свої права як громадяни України вони не можуть. Як вийшло так, що полтавців, які по 30 років прожили у кімнатах, тепер виганяють звідти ніби-то на законних підставах, і до яких радикальних дій готові люди, аби не залишитись на вулиці, – дивіться далі.

3 липня 2015, 18:00