Архів новин за 29.07.2015

Полтавка ризикнула і здолала гепатит С

Героїня нашого наступного сюжету випадково виявила у себе гепатит. Попри вмовляння друзів не експериментувати над собою, полтавка не послухала їх. І вирішила боротися із небезпечним захворюванням. Історію жінки, яка здолала «лагідного вбивцю», далі розповість Інна Безугла.

29 липня 2015, 16:46

У Полтаві відзначили Всесвітній день боротьби із вірусними гепатитами

У Полтаві відзначили Всесвітній день боротьби із вірусними гепатитами. Він щороку припадає на 28 липня. Цього дня біля театру імені Гоголя безкоштовно тестували на гепатит С та розповідали, де ним можна заразитися і як його лікувати. Про результати знає Олена Ляшенко. 

29 липня 2015, 16:49

Більше 9 тисяч доз опію знайшли правоохоронці вдома у жительки Кременчука

Більше 9 тисяч доз опію знайшли правоохоронці вдома у жительки Кременчука. За словами міліціонерів, жінка налагодила постачання та збут наркотичних засобів на території міста. В яку суму оцінили вилучені дози та що ще знайшли у квартирі затриманої – дивіться далі.

29 липня 2015, 16:51

Два роки зниклий безвісти – у Великій Багачці не можуть знайти людину

У Великій Багачці безвісти зникла людина. Трапилося це два роки тому за загадкових обставин. Студент Київського авіаційного університету приїхав на вихідні до батьків, погуляв у друга на дні народження і додому не повернувся. Досі його розшукують рідні. Міліція каже: усі можливі версії відпрацювали, наразі – жодних зачіпок. Намагалися розібратися у справі наші кореспонденти.

29 липня 2015, 16:52

750 мільйонів гривень щомісяця осідає в кишенях пенсіонерів області

750 мільйонів гривень щомісяця осідає в кишенях пенсіонерів області. Пенсії виплачуються без затримок і в повному обсязі. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду Полтавщини Володимир Тараторін під час засідання колегії. 

29 липня 2015, 16:53

До полтавців залізли у підвали

Більше сотні полтавських будинків до початку опалювального сезону мають отримати нові підвали. Капітального ремонту цих приміщень наразі потребує мінімум 70 відсотків житлового фонду, порахували міські комунальники. На якому етапі нині відбувається заміна старих комунікацій – у нашому наступному матеріалі.

29 липня 2015, 16:55

Кілька десятиліть у Полтаві не ремонтували вулицю Ветеринарну

Кілька десятиліть у Полтаві не ремонтували вулицю Ветеринарну. За цей час дорожнє покриття зносилося настільки, що на цьому відрізку дороги навіть ходити важко, не те що їздити. Коли дощі, розповідають полтавці, тут такі калюжі, що автомобілі буквально плавають, а перехожих під час руху обдає водою з ніг до голови. Взимку – ще гірше: їздити цією дорогою небезпечно. З мешканцями Ветеринарної спілкувалися наші кореспонденти.

29 липня 2015, 16:56

Про гроші говорили у середу в обласній раді

Про гроші говорили у середу в обласній раді. Там відбулося засідання президії постійної комісії з питань бюджету та управління майном. Головне обговорення між обласними депутатами стосувалося того, як розподілити кошти на ремонт доріг.

29 липня 2015, 17:21