Архів новин за 28.07.2015

Студенти склали військову присягу

Студенти склали військову присягу. Перший випуск офіцерів запасу, які отримають звання молодших лейтенантів, відбувся сьогодні у Полтаві біля пам'ятника Слави героям-авіаторам. Більше шістдесяти студентів Полтавського університету економіки і торгівлі пройшли військові збори, склали державні іспити та урочисто присягнули на вірність Україні. Два роки хлопці та дівчата, крім основної професії, проходили військову підготовку. І вже нині дехто із них планує пов'язати своє життя зі службою у силових структурах та Збройних силах України.

28 липня 2015, 17:05

10% полтавських дітей-сиріт не мають власного житла

10% полтавських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, взагалі не мають власного житла. Найгірша ситуація із забезпеченням житлом – в Гребінківському, Диканському та Карлівському районах. Про це на засіданні Координаційної ради у справах дітей повідомила очільниця профільної служби Інна Конончук.

28 липня 2015, 17:07

До середини осені міська влада обіцяє відремонтувати дворові проїзди

До середини осені міська влада обіцяє відремонтувати дворові проїзди. Нині відбувається заміна асфальту на деяких вулицях частково, на деяких – повністю. Скільки проїздів у Полтаві можуть відремонтувати вже цього року, і на що зараз витрачають додатково виділені депутатами 5 мільйонів гривень – бачили наші журналісти.

28 липня 2015, 17:08

Перед проведенням конкурсу на автобусні маршрути ДАІ перевірила їх технічний стан

Державтоінспекція обстежила автобуси, які після проведення відповідного конкурсу курсуватимуть Полтавщиною. Ця процедура, згідно з документами, не обов'язкова, оскільки ДАІ в будь-якому випадку подає організатору конкурсу необхідну інформацію про перевізника. Але для конкурсного комітету принципово побачити автобуси, адже після цього огляду стає зрозуміло, наскільки перевізник готовий безпечно перевозити пасажирів.

28 липня 2015, 17:09

Донедавна в Опішні місцеві не могли перевірити стан свого зору

Донедавна в Опішні Зіньківського району місцеві не могли перевірити стан свого зору. У тутешній лікарні відсутня посада лікаря-офтальмолога. Та й взагалі, отримати належне медичне обслуговування у селах району не так і просто. Вирішити цю проблему взявся Лев Жиденко та команда «Нової Полтави». Як це було - дивіться у наступному сюжеті.

28 липня 2015, 17:11

У вирішенні комунальних проблем ім'я народного депутата часто слугує ключем до багатьох дверей

У вирішенні комунальних проблем ім'я народного депутата часто слугує ключем до багатьох дверей. У Полтаві на адресу приймальні нардепа Сергія Капліна щодня надходить кілька десятків звернень різного характеру, сюди полтавці зазвичай приходять, як до останньої інстанції після того, як безрезультатно оббивали пороги ГЖЕДу, управління ЖКГ та інших комунальних служб. Саме тут питання багатьох мешканців нарешті знаходять своє вирішення. Переконалися в цьому і жителі п'ятиповерхівки на Халтуріна,7, у яких два місяці був затоплений підвал.

28 липня 2015, 17:13

Сьогодні невдоволена громадськість проривалася до приміщення Київського райсуду

Сьогодні невдоволена громадськість проривалася до приміщення Київського районного суду. Така поведінка викликана рішенням судді Андрія Антонова про перенесення підготовчого судового засідання у справі за обвинуваченням Геннадія Кернеса. Причина відтермінування – відпустка служителя Феміди. Нагадаємо: мера Харкова та двох його охоронців звинувачують у викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством.

28 липня 2015, 17:14

На Полтавщині незаконно використовують земельні ділянки громадян

На Полтавщині незаконно використовують земельні ділянки громадян. Жителі Хорольського району, одного разу приїхавши на дачі збирати урожай, замість нього виявили піщаний кар'єр. За словами місцевих, таких у них – навіть не один, а цілих шість. Розібратися у ситуації намагався голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.

28 липня 2015, 18:03