Архів новин за 23.07.2015

Поет Юрій Кривошей представив полтавцям свою збірку «Мужчины не плачут»

«Мужчины не плачут» – збірку творів під такою назвою представив полтавцям поет Юрій Кривошей. Це вже третя книга автора, яку побачив світ. Вона –про кохання, післявоєнне відлуння у житті людей та має елементи філософії. Першими твори полтавця почули в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського.

23 липня 2015, 18:19

Кременчуцькі правоохоронці викрили чергову точку продажу психотропних речовин

Психотропних речовини на суму близько 40 тисяч гривень за цінами «чорного ринку» вилучили кременчуцькі правоохоронці. В одному із підвальних приміщень під виглядом солі для ванни група осіб розповсюджувала заборонені наркотичні засоби. Скільки щодня заробляли на них – дивіться у наступному сюжеті.

23 липня 2015, 18:21

Виживати на передовій допомагають волонтери

Виживати на передовій допомагають волонтери. Вони не тільки забезпечують усім, що треба, а ще й навчають – як витягти із поля бою товариша, не завдавши шкоди собі, як підручними способами надати першу допомогу. Про тактичну медицину до війни на Сході в Україні не чули. Після першої хвилі мобілізації побачили, що більшість втрат – не стільки від куль, скільки від невчасно наданої допомоги. Навчилися, як це роблять у країнах НАТО волонтери, і тепер передають досвід бійцям. 

23 липня 2015, 18:23

Фарбування погребу переросло у трагедію: двоє людей знепритомніли від отруйних парів фарби

Ледь живих чоловіка та жінку витягли білицькі рятувальники з триметрового погребу. Там вони фарбували металеві конструкції. Але внаслідок отруєння фарбою знепритомніли та не змогли самостійно вибратися з підземної пастки.

23 липня 2015, 18:25

Перші жертви грибів на Полтавщині

Перші жертви грибів на Полтавщині. Минулого тижня обласні медики зафіксували випадок масового отруєння грибами. При вживанні дикорослих отруїлася ціла сім'я – батько і троє дітей. Яка небезпечна знахідка поставила людей на межу життя та смерті і яка їх доля нині – дізнавались наші журналісти.

23 липня 2015, 18:28

Стан доріг у Полтаві не гірший, аніж в Запоріжжі чи Дніпропетровську

Стан доріг у Полтаві не гірший, аніж в Запоріжжі чи Дніпропетровську. Так стверджують водії, які їздять місцевими шляхами. У той же час, міська влада обіцяє, що у цьому році максимально використають бюджетні кошти та відновлять стільки асфальтного покриття, що скаржиться буде практично ні на що.

23 липня 2015, 18:29

Майже рік полтавців «душив» неприємний запах

Майже рік полтавців «душив» неприємний запах. Доносився він з підвалу не лише у під'їзд, а й у кожну квартиру. На щастя, говорять мешканці будинку по провулку Космічному, 11а, проблему смороду комунальники ліквідували. Подяку за це висловлюють команді «Партії простих людей». 

23 липня 2015, 18:31