Архів новин за 22.07.2015

У Кременчуці на одну точку розповсюдження амфетаміну стало менше

У Кременчуці на одну точку розповсюдження амфетаміну стало менше. Правоохоронці виявили 28-річного продавця цього наркотичного засобу. Наразі вирішується питання про обрання для нього міри запобіжного заходу.

22 липня 2015, 16:41

Представники ромської громади посилюють взаємодію із органами державної влади

Представники ромської громади посилюють взаємодію із органами державної влади. Зокрема соціальне становище цієї нацменшини планують поліпшувати в рамках затвердженої Стратегії захисту і інтеграції ромів в українське суспільство. Заходи останньої розраховані до 2020 року, проте вже зараз представники нацменшини виходять до влади зі своїми проблемами та пропозиціями. Що турбує ромські громади, які проживають на Полтавщині, обговорювали на засіданні круглого столу.

22 липня 2015, 16:42

Державний фонд регіонального розвитку на децентралізацію Полтавщини виділив понад 82 млн.грн.

Державний фонд регіонального розвитку на децентралізацію Полтавщини виділив понад 82 мільйона гривень. Пріоритетними стали ті громади, які вже почали процес об'єднання. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник губернатора Андрій Пісоцький. Які ще питання цікавили журналістів, дивіться у наступному сюжеті.

22 липня 2015, 16:43

Співробітники компанії «Надєжда» оголосили війну зі сміттям після пікніків

Співробітники компанії «Надєжда» оголосили війну зі сміттям після пікніків. Поблизу села Глоди, де знаходиться туристична база «Мыс Доброй Надежды», регулярно проходять їхні суботники. Один із них, не чекаючи вихідних, влаштували посеред робочого тижня. Таким прикладом, кажуть, прагнуть довести усім відпочивальникам, що прибирання –  справа не важка.

22 липня 2015, 16:44

У Полтаві вже найближчої суботи розпочнуть рятувати Кадетський корпус

Прийди та віднови Кадетський корпус! До цього всіх без винятку полтавців закликають активісти Громадського об'єднання «Останній Бастіон». Таким чином, говорить його очільник Геннадій Сікалов, уже цієї суботи в Полтаві розпочнеться ініціатива небайдужих жителів міста, яким не все-одно, де і як жити. Що робити, аби наша пам'ятка архітектури таки посіла своє місце у світовій спадщині та залишилася нащадкам не у вигляді згарища, – дивіться далі у нашому матеріалі.

22 липня 2015, 16:47

На розі вулиць Київське Шосе та Фрунзе прорвало водогін

На розі вулиць Київське Шосе та Фрунзе прорвало водогін. Аварія сталася внаслідок гідравлічних випробувань, які проводить комунальне підприємство «Полтававодоканал». Ця ситуація закономірна, оскільки таким чином напередодні осінньо-зимового періоду комунальники виявляють слабкі місця у підземних комунікаціях.

22 липня 2015, 16:49

На середину липня полтавці на 98% розрахувалися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання

На сьогоднішній день полтавці на 98% розрахувалися за опалення та гаряче водопостачання, яке отримували у минулому опалювальному сезоні. Таку статистику наводять на підприємстві «Полтаватеплоенерго». Та, на жаль, і сума раніше накопиченої заборгованості споживачів перед підприємством-теплопостачальником, залишається критично високою. Про стан справ із розрахунками населення порівняно із попередніми опалювальними періодами знає Крістіна Брігіда.

22 липня 2015, 16:50

3 звернення – за 30 хвилин

3 звернення – за 30 хвилин. Саме такий напружений графік має Олександр Шамота та кожен з «Партії простих людей». Приїхавши перевірити ремонт покрівлі будинку на вулиці Коцюбинського, 2а, мешканці попросили у полтавського депутата допомоги ще з двох актуальних проблем.

22 липня 2015, 17:20

Анна Кукоба позивається до лідерів ГО «Відкрита громадська платформа «Нова Полтава»

Анна Кукоба, донька колишнього мера Полтави, позивається до лідерів громадського об'єднання «Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» з вимогою припинити використовувати прізвище батька у передвиборній агітації. На її думку, сьогоднішнім політикам потрібно працювати на благо міста і вихвалятися СВОЇМИ конкретними справами.

22 липня 2015, 17:45