Архів новин за 21.07.2015

У Кременчуці двоє дітей допомогли правоохоронцям затримати грабіжника

У Кременчуці двоє дітей допомогли правоохоронцям затримати грабіжника. Маленькі хлопчики стали очевидцями того, як чоловік вирвав із рук поштарки сумку, та почали переслідувати зловмисника.

21 липня 2015, 16:52

Студенти Полтави сьогодні вийшли із транспарантами «За модернізацію!»

Із транспарантами «За модернізацію!» вийшли сьогодні студенти Полтави. Вони пройшлися центром міста від Кадетського корпусу до телерадіокомпанії «Лтава». Кажуть, флеш-мобом хотіли привернути увагу чиновників і громади до того, що Полтава потребує оновлення. Олена Ляшенко з подробицями – далі.

21 липня 2015, 16:53

В Полтаві презентували політичну партію «Українське об'єднання патріотів»

В Полтаві презентували політичну партію «Українське об'єднання патріотів». «УКРОП», як скорочено називають себе представники цієї сили, мають серйозні плани щодо своєї участі у місцевих виборах, які відбудуться вже у жовтні. Про це місцевим журналістам вони заявили на прес-конференції, а після розмови з пресою завітали до військового шпиталю. 

21 липня 2015, 16:54

Добра підготовка зменшує ризик посттравматичного синдрому

Добра підготовка зменшує ризик посттравматичного синдрому, кажуть психологи. Із першими демобілізаціями помітили: нелегко не тільки на війні, важко повертатися з неї іншою людиною і звикати до мирного життя. Першими як завжди заворушилися волонтери. У Полтаві вони працюють із мобілізованими, і наперед розповідають – як справитися зі стресом на передовій і повернутися психічно здоровими додому. 

21 липня 2015, 16:55

Під Полтавою отаборилися відважні

Під Полтавою отаборилися відважні. В селі Опішне почав роботу Всеукраїнський молодіжний патріотичний табір «Відвага імені Івана Гавдиди». Але у ньому не відпочивають, а навпаки – готують юнаків і дівчат до викликів сучасності. У програмі табору є військова підготовка, тренінги, туристичні змагання і нічні чергування. Серед випускників – громадські діячі, активісти Революції Гідності та бійці АТО. Збирається тут не лише молодь з усієї України, а й приїздять охочі випробувати себе з-за кордону. Особливості цьогорічного табору вирушила досліджувати і наша знімальна група.

21 липня 2015, 16:59

Полтавщина отримала головного рятувальника

Полтавщина отримала головного рятувальника. Ним став колишній командир Полтавської авіаційної комендатури Віктор Дейнега. 

21 липня 2015, 17:02

Добре слово – часто більша допомога, аніж гроші

Добре слово – часто більша допомога, аніж гроші. Так вважає народний депутат України Сергій Каплін та його команда «Партії простих людей». Саме тому вони не лише займаються політикою, а й приділяють увагу тим, у кого поруч нікого не залишилося.

21 липня 2015, 17:03

Комарі, що долітають до 9 поверху, – тільки верхівка айсбергу

Комарі, що долітають до 9 поверху, – тільки верхівка айсбергу. Мешканці багатоповерхівки по Великотирнівській, 30 скаржаться на підвальне приміщення. Саме з нього, говорять люди, починається чимало комунальних проблем, що негативно впливають на їх життя. Особливо загострилася ця ситуація в останні дні. Що побачили наші журналісти у самому підвалі і чим так звані «мешканці» підземки їх здивували – дивіться далі.

21 липня 2015, 17:04