Архів новин за 20.07.2015

Понад 300 капелюхів зберігає у своїй квартирі полтавець Павєл Москалюк

Понад 300 капелюхів зберігає у своїй квартирі полтавець Павєл Москалюк. У нього вдома – справжній музей головних уборів. Експонати своєї колекції Павєл купує на інтернет-аукціонах і в магазинах секонд-хенду, деякі – дарують, інші – привозить із закордонних поїздок. Капелюшки бачили і навіть приміряли наші кореспонденти.

20 липня 2015, 16:29

У Полтаві збирали гроші на допомогу дітям переселенців зі Сходу

Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «HELP GROUP» у суботу в Полтаві організував захід – Добрий концерт гурту «Pochep beat». Зібрані кошти, обіцяють організатори, підуть на допомогу дітям переселенців зі Сходу.

20 липня 2015, 16:30

Сучасні художники провели пленер у Деревках

Художники не надто люблять, коли до них зазирають через плече на незакінчений шедевр на мольберті. Дуже рідко хто з них погоджується на майстер-класи, а ось пленЕр – інша справа: у своєму професійному колі, вдалині від гомону звичних буднів, митці з радістю діляться творчими знахідками, обговорюють філософські теми. Це, кажуть, надихає і збагачує. Наша знімальна група бачила весь захоплюючий процес створення картин у польових умовах.

20 липня 2015, 16:32

ДТП у Хорольському районі забрала життя однієї дитини та двох дорослих

Життя однієї дитини та двох дорослих забрала дорожньо-транспортна пригода у Хорольському районі. Ще троє дітей перебувають у важкому стані в лікарні. Про попередні обставини аварії на дорозі – у наступному сюжеті.

20 липня 2015, 16:33

Полтавські ДАІшники несуть службу у місті разом з громадськими об'єднаннями

Полтавські ДАІшники несуть службу у місті разом з громадськими об'єднаннями. Три дні на тиждень – п'ятниця, субота та неділя – у часи найактивнішого руху на дорогах, патрулюють ще й добровольці. Такий пілотний проект запустили вихідними. За його результатами, обіцяють правоохоронці, вирішать, чи варто продовжувати співпрацю. Як відбулося перше спільне чергування та чи є майбутнє такої роботи – бачили наші журналісти.

20 липня 2015, 16:35

Мешканці будинку по вулиці Калініна, 49 – проти встановлення малої архітектурної форми біля їх вікон

Мешканці будинку по вулиці Калініна, 49 – проти встановлення малої архітектурної форми біля їх вікон. Аби цього не трапилося, сьогодні з 4 ранку вони знаходяться на місці, де найближчим часом може з'явитися кіоск площею 48 м2. Таку ранню годину вибрали не випадково. Саме в цей час підприємець привіз конструкцію для монтажу. Як розвивалися події – знає Юлія Козіна.

20 липня 2015, 16:36

Масштабна реконструкція полтавських доріг обійдеться місту у понад 100 млн. гривень

У Полтаві в розпалі – ремонт доріг. Одні вже виблискують новим асфальтним покриттям, з інших комунальники зрізали верхній шар, підготувавши до проведення реконструкції. Попри дещо зміщену дату початку ремонту проїжджих частин міста, нині роботи тривають згідно із графіком. Які вулиці невдовзі отримають нове дорожнє покриття та як оцінюють полтавські водії стан відремонтованих доріг, знає Крістіна Брігіда.

20 липня 2015, 16:37