Архів новин за 2.07.2015

Молода художня студія звітувала перед полтавцями

Молода художня студія звітувала перед полтавцями. Арт-студії «Художник» – усього три роки, проте її вихованці – учасники та призери обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Виставка їх робіт з'явилася у Галереї мистецтв.

2 липня 2015, 16:59

У Кременчуці під виглядом таксиста один із місцевих мешканців розповсюджував наркотики

У Кременчуці під виглядом таксиста один із місцевих мешканців розповсюджував наркотики. За день 34-річний чоловік реалізовував в середньому 15 доз амфетаміну. За цінами «чорного ринку» вартість однієї з них – 350 гривень. Припинити цю протиправну діяльність днями вдалося кременчуцьким правоохоронцям.

2 липня 2015, 17:01

1 липня в Україні відзначили День архітектури

1 липня в Україні відзначили День архітектури. Свято тих, хто є головними творцями в усіх містах, офіційно затвердили в нашій країні у 1995 році. З нагоди цієї дати у Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка кращих архітекторів міста та області відзначили почесними грамотами та нагородами.

2 липня 2015, 17:02

Святкове перевиконання: День народження української податкової відзначили надплановим збором податків

У Полтаві відзначили 25 років державної податкової служби України. Цьогоріч завдяки праці міської служби сплачено майже 400 мільйонів податків. А це, зазначає керівник структури, на 70 мільйонів більше, ніж затверджено в бюджеті Полтави. З ювілеєм податківців у четвер урочисто вітав міський голова Олександр Мамай. Як він вирішив підтримати держслужбовців з нагоди свята – дивіться далі.

2 липня 2015, 17:03

Полтавському протезно-ортопедичному підприємству – 95 років

Полтавському протезно-ортопедичному підприємству виповнилося 95 років. Його послугами користуються не лише мешканці Полтавщини, а й Сумщини та Кіровоградщини. За місяць тут виготовляють майже тисячу пар взуття та 150 протезів, усе – за державний кошт. З нагоди 95-річчя на підприємстві приймали гостей із Міністерства соціальної політики. Привітали колектив і керівники області.

2 липня 2015, 17:05

Полтавці – проти оренди харків'янами асфальтного заводу у місті

У Полтаві асфальтобетонний завод орендує харківська приватна фірма. Утім питання про передачу його у користування представникам сусідньої області не підіймалося на жодній з останніх сесій, говорить депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота. На якій підставі наразі харків'яни користуються заводом у нашому місті, він разом із громадськістю намагався з'ясувати безпосередньо на підприємстві.

2 липня 2015, 17:06

Полтаву «захоплюють» стихійні сміттєзвалища

Полтаву «захоплюють» стихійні сміттєзвалища. Працівники КАТП-1628 щоденно прибирають понад 40 таких. Виявляють їх як самостійно, так і за зверненнями громадян. Юлія Козіна – далі.

2 липня 2015, 17:08

«Полтававодоканал» проводить ремонтні роботи на проїзній частині по вулиці Майдан Незалежності

«Полтававодоканал» проводить ремонтні роботи на проїзній частині по вулиці Майдан Незалежності. Тут терміново ремонтують колектор, який за 50 років роботи вичерпав свій ресурс.

2 липня 2015, 17:17