Архів новин за 17.07.2015

На ринках Полтави з'явилися перші кавуни

На ринках Полтави з'явилися перші кавуни. Поки що не масово, але деякі продавці городини уже розбавляють ними асортимент на своїх прилавках. Чи можна їх їсти – перевірили Олена Ляшенко та Іван Козаченко. 

17 липня 2015, 16:41

Через збіднілість полтавців допомога українським бійцям йде на спад

Через збіднілість полтавців допомога українським бійцям йде на спад – констатують волонтери. І додають, що до людей претензій не мають. Адже економічна ситуація нині – надскладна. Натомість активісти сподіваються налагодити зв'язки з підприємцями, які зможуть допомагати захисникам. З цього ж приводу в приміщенні обласної державної адміністрації громадські організації провели зустріч з волонтерами та військовими. Там же говорили й про те, яким чином вже вдалося допомогти захисникам України.

17 липня 2015, 16:43

Віднедавна полтавці можуть вирішити свої проблеми за допомогою одного телефонного дзвінка

Віднедавна полтавці можуть вирішити свої проблеми за допомогою одного телефонного дзвінка. Так сталося з Наталією Логвиненко – молодою мамою, яка не має часу ходити чиновницькими кабінетами. Вона зі своєю проблемою телефоном звернулася до «Партії простих людей».

17 липня 2015, 16:45

Одне заварюють – інше прориває

Одне заварюють – інше прориває. Мешканці одного з під'їздів у п'ятиповерхівці по вулиці Грушевського, 19 тиждень потерпали від проривів у підвалі. Одночасно із забитою каналізацією, фонтаном з 30-річних труб била гаряча та холодна вода. Довгий час комунальники наперебій не могли ліквідували аварію. До всього люди позалишалися у власних квартирах без необхідних зручностей. Інна Безугла – далі.

17 липня 2015, 16:47

Полтавщина хоче навчитись заробляти на своїх надрах

Полтавщина – привабливий регіон для інвесторів, багата на залізну руду, нафту, газ, торф та інші корисні копалини. Головне – розпоряджатися цими багатствами розумно, з користю для територій, на яких вони видобуваються. Про це сьогодні йшлося на засіданні комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. 

17 липня 2015, 17:19

Олександр Логвиненко: «Мені не соромно дивитися в очі мобілізованим»

Жити практично в землі і дивом рятуватися від артобстрілів – герой нашого наступного сюжету знає, що це таке, не з екранів телевізора. Він із побратимами стояв під Донецьком за 800 метрів від ворога. Олександр Логвиненко зараз виконує обов'язки військового комісара. Він поділився з нами своєю історією. 

17 липня 2015, 17:38