Архів новин за 16.07.2015

У Полтаві відзначили 25-ту річницю проголошення Декларації про державний суверенітет

У Полтаві відзначили 25-ту річницю проголошення Декларації про державний суверенітет. За словами істориків, саме вона заклала основи суспільних і державотворчих змін в Україні. Щоб згадати події 1989-90- років, у Краєзнавчому музеї зібралися представники органів влади, архівних установ, вишів, громадські активісти.

16 липня 2015, 17:25

У ці дні тисячі абітурієнтів мають прийняти доленосне рішення: визначитись, до якого ВУЗу вступити

У ці дні тисячі абітурієнтів мають прийняти доленосне рішення: визначитись, до якого ВУЗу вступити. Полтавський університет економіки і торгівлі запрошує на навчання випускників шкіл, технікумів і коледжів. За десятиліття роботи цей виш зарекомендував себе, як надійний навчальний заклад з потужними міжнародними зв'язками. Навіть зараз, коли у багатьох вітчизняних ВУЗах досі не видали документів про отримання вищої освіти, бакалаври, спеціалісти і магістри Полтавського університету економіки і торгівлі сплять спокійно, бо давно отримали довгожданні дипломи. Про особливості цьогорічної вступної кампанії і нові спеціальності ПУЕТ – у наступному матеріалі.

16 липня 2015, 17:26

Сьогодні в Україні – День бухгалтера

Без їхньої роботи не обійтися на жодному з підприємств чи установ, саме вони мають справу з прибутками та видатками, ведуть фінансову звітність. Мова – про представників однієї з наймасовіших та найзатребуваніших професій у сучасному суспільстві – бухгалтерів. В Україні вітати їх із професійним святом прийнято 16 липня. Про свої трудові будні у цей святковий день полтавські бухгалтери розповіли нашим кореспондентам.

16 липня 2015, 17:27

Правоохоронці затримали чоловіків, які незаконно займалися рибним промислом

Збитки на суму майже 150 тисяч гривень завдали браконьєри водній фауні Кременчуцького водосховища. Більше 200 кг риби чоловіки виловили за допомогою майже кілометра сіток. Правоохоронці попередили її потрапляння на ринки Кременчука.

16 липня 2015, 17:29

Полтавці спільно з «Теплоенерго» встановлюють будинкові лічильники теплової енергії

У Полтаві, готуючись до холодів, мешканці міста на взаємовигідних умовах встановлюють будинкові прилади обліку теплової енергії. Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго», починаючи з травня поточного року, запропонувало городянам програму спільних дій. В її рамках мешканці за власні кошти купували тепловий лічильник, а підприємство брало на себе витрати з розробки проектної документації, та з його встановлення і введення в експлуатацію. Скільки багатоповерхівок міста пристали на таку пропозицію «Полтаватеплоенерго», дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

16 липня 2015, 17:30

Немає, за що жити і чим працювати: МНС-ники мітингували під стінами ОДА

Врятуйте рятувальників. Під такими гаслами сьогодні МНС-ники з усієї області вийшли на площу перед Полтавською облдержадміністрацією. Вимагали від місцевої влади покращення умов праці. Чим закінчилася мирна акція – дивіться у наступному сюжеті.

16 липня 2015, 17:32

У Полтаві ремонтують каналізаційні труби лише за зверненням депутатів

У Полтаві ремонтують каналізаційні труби лише за зверненням депутатів. Принаймні, так трапилося з будинком №3 по провулку Хорольському. Доки мешканці не звернулися до команди «Партії простих людей», комунальні установи відмовлялися лагодити насправності.

16 липня 2015, 17:50