Архів новин за 15.07.2015

У дитячій лікарні – сезон опіків

У дитячій лікарні – сезон опіків. Щоправда, лікарі кажуть: він у них не завершується. Влітку мами консервують, восени, взимку та навесні парять діткам ніжки та роблять інгаляції. Це найчастіші причини опіків, втім, дітвора собі і без того халепу знаходить.

15 липня 2015, 16:31

У міській дитячій лікарні ремонтують онкогематологічне відділення

У дитячій міській клінічній лікарні цієї осені з'явиться оновлене онкогематологічне відділення. Нині проводяться ремонті роботи у палатах, маніпуляційних, санітарних кімнатах. Після реконструкції, кажуть у лікарні, відділення зможе обслуговувати більше дітей, адже планується збільшити кількість самих ліжко-місць. Гроші на ремонт та закупівлю нових меблів виділила міська влада.

15 липня 2015, 16:33

Рівно сто років тому до Полтави евакуювали кадетів Віленського військового училища

Рівно сто років тому до Полтави евакуювали кадетів Віленського військового училища. Литовським юнакам надали у нас прихисток під час Першої світової війни, водночас у Полтаві вони проходили стислий курс військової підготовки перед віправкою на фронт. Відбувалося це все у стінах Духовної семінарії, де нині – один із корпусів аграрної академії. Туди приїхала делегація з Литви, щоб вшанувати річницю перебування віленців у Полтаві.

15 липня 2015, 16:34

До 1-го жовтня Міністерство юстиції України планує повністю перезавантажити органи юстиції

До 1-го жовтня Міністерство юстиції України планує повністю перезавантажити органи юстиції. Вже відбулося кадрове оновлення на рівні головних територіальних управлінь, частину з них очолили фахівці, які ніколи не працювали на державній службі, але мають знання і бажання впроваджувати реформи. Про це полтавським журналістам на прес-конференції розповіла заступник Міністра юстиції – керівник апарату Оксана Іванченко.

15 липня 2015, 16:35

Полтава готується до опалювального сезону

Полтава готується до опалювального сезону. На сьогоднішній день тривають реконструкції котелень, проводяться планові поточні ремонти на об'єктах теплопостачання. Який обсяг роботи мають на меті виконати комунальники та на які кошти розраховують для їх виконання, у фахівців «Полтаватеплоенерго» дізнавалися наші кореспонденти.

15 липня 2015, 16:36

Японці допоможуть переселенцям заробити на прожиття в нашій області

Японці допоможуть переселенцям заробити на прожиття в Полтавській області. Відповідний меморандум про співпрацю з проектом ПРООН підписали сьогодні в облдержадміністрації. Полтавщина стала одним з восьми регіонів, де підтримуватимуть переміщених осіб. З 28 з половиною тисяч офіційно зареєстрованих вимушених переселенців на території Полтавської області кожен п'ятий має намір повернутися додому. Даними діляться чиновники, посилаючись на анкетування внутрішньо переміщених осіб. Попри це 4 тисячі українців зі Сходу держави офіційно шукають у нас роботу, а 2 відсотки з них готові відкрити власну справу. Втім зробити це, говорять й іноземні фахівці, надважко через скрутну економічну ситуацію в Україні.

15 липня 2015, 16:38

Жителі селища Білики Кобеляцького району вимагають закрити місцевий свинокомплекс

Громада Біликів, що у Кобеляцькому районі, збурилася проти діяльності свинокомплексу, який працює у селищі із 2011 року. За словами місцевих жителів, ще кілька років тому Білики були популярною зоною відпочинку. Ліс, річка і оздоровчий табір приваблювали людей, нині ж через сморід навіть корінні мешканці залишають домівки. Діяльність підприємства, запевняють, завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю. Доки одні заробляють мільйони, інші труяться. Екологічне становище в Біликах стало темою зустрічі за участю представників обласної державної адміністрації, Департаменту з питань екології, керівництва товариства «Сільські традиції» та місцевої громади.

15 липня 2015, 16:39