Архів новин за 14.07.2015

Коваль власного щастя: історія одного переселенця, який шукав і таки знайшов краще життя

Мрії збуваються. У когось, як сніг на голову падають, у когось – помалу, і в результаті тривалих пошуків і значних зусиль. Герой нашого наступного сюжету блукав Україною у пошуках себе та кращого життя. Таких, як він, ми делікатно звемо «людьми у складних життєвих обставинах». У Полтаві знайшов кохану жінку, бажану роботу та хоч винаймане, але житло. Олена Ляшенко – далі.

14 липня 2015, 16:30

Полтавці відмовляються користуватися стаціонарними телефонами

Полтавці відмовляються користуватися стаціонарними телефонами. За даними «Укртелекому», лише за останній рік на 25 тисяч абонентів фіксованого зв'язку у нашій області стало менше.
Втім, ми відшукали полтавців, які не тільки мають вдома старі-добрі дискові телефони, а й не знають, як прожити без них хоча б один день. Про нерівні сили мобільних і стаціонарних апаратів, але людський фактор між ними, окремий матеріал підготувала Інна Безугла. Вона ж взялася підрахувати, наскільки це співвідношення збільшилося за останні кілька років.

14 липня 2015, 16:32

Близько 8 тонн газоконденсату намагалися викрасти двоє чоловіків

Близько 8 тонн газоконденсату намагалися викрасти двоє чоловіків. Несанкціоновану врізку зловмисники зробили на одному з конденсатопроводів у Полтавському районі. На місці скоєння злочину їх затримала міліція.

14 липня 2015, 16:33

За минулий тиждень у Полтаві трапилося дві дорожньо-транспортні пригоди за участі пішоходів

За минулий тиждень у Полтаві трапилося дві дорожньо-транспортні пригоди за участі пішоходів. В обох випадках водії автомобілів зникли з місця пригоди, не надавши потерпілим допомоги. Відтак, працівники Державтоінспекції розшукують недобросовісних учасників аварії та їх транспорт.

14 липня 2015, 16:34

Дощі сприяють зсувам грунту

Дощі сприяють зсувам грунту. У Полтаві на території центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи стався масштабний зсув землі. Нині там, де був літній павільйон, – прірва. Вирішенням проблеми зайнялись навесні, питання розглядали на всіх рівнях. Щоб земля перестала повзти, розчистили схил, залучили фахівців «Водоканалу», які привели до ладу мережі водопостачання, але щоб надовго припинити зсувні процеси, потрібні чималі кошти. Більше про це – у наступному сюжеті. 

14 липня 2015, 16:35

Декомунізація на Полтавщині проходить повільно та майже непомітно

Декомунізація на Полтавщині проходить повільно та майже непомітно. Таку оцінку процесу позбавлення від назв та пам'ятників тоталітарної доби дали члени Громадської ради при облдержадміністрації. На розширеному засіданні разом із представниками влади вони обговорили темпи виконання Закону про декомунізацію та шляхи прискорення його дії.

14 липня 2015, 16:36

84% українців носили хабара до медичних закладів

84% українців носили хабара до медичних закладів. У той же час, найкорумпованішою державною структурою вважають суд. Такі дані соцопитування нещодавно оприлюднило українське представництво міжнародного лідера в області маркетингових досліджень – компанія «TNS». Про стан корупції в країні та можливість її викорінення знає Юлія Козіна.

14 липня 2015, 17:16