Архів новин за 13.07.2015

Сьогодні сотні полтавців просили здоров'я і миру у Горбанівської ікони Божої Матері

Сьогодні сотні полтавців просили здоров'я і миру у Горбанівської ікони Божої Матері.
У XVIII столітті козак Горбань, на честь якого названо село Горбанівка, косив траву і знайшов ікону Божої Матері. За переказами, лезо коси поранило лик Пречистої, і з нього потекла сльоза. Відтоді святиня зцілила багатьох віруючих. Щоб помолитися їй, люди приїздили з усієї України, роблять це і нині. Щороку 13 липня відбувається вшанування Горбанівської ікони Божої Матері. Після Божественної літургії у Макаріївському кафедральному соборі, де вона зберігається, відбувається урочистий хресний хід до джерела на місці явлення ікони у селі Горбанівка.

13 липня 2015, 17:20

Вихідними у Полтаві працювала Майстерня вуличних меблів

Вихідними у Полтаві працювала Майстерня вуличних меблів. У центрі міста усі охочі мали змогу перетворити звичайні промислові піддони на зручні лавки. Акцію влаштували активісти громадського руху «ДивоВИжні Полтава». 

13 липня 2015, 17:22

Близько 400 тисяч чоловік на Полтавщині страждають на артеріальну гіпертензію

Близько 400 тисяч чоловік на Полтавщині страждають на артеріальну гіпертензію. Переважно це люди від 40 до 60 років. Як зменшити кількість серцево-судинних захворювань та якою повинна бути профілактика, обговорювали різнопрофільні фахівці під час засідання тематичного круглого столу.

13 липня 2015, 17:24

«all inclusive» для бійців АТО: полтавських захисників безкоштовно возять відпочивати на заміську приватну базу

Полтавських бійців безкоштовно оздоровлюють на «Мысе Доброй Надежды». Учасникам АТО у Полтаві проводять реабілітацію завдяки спільному проекту Департаменту охорони здоров'я та компанії «Надєжда». Він передбачає, що захисники, яких направляють на лікування до обласного клінічного госпіталю ветеранів війни за путівкою, мають змогу добре провести час на базі відпочинку за містом. Перші вісім учасників антитерористичної операції вже оздоровлюються у такий спосіб.

13 липня 2015, 17:25

«Полтавафарм» хочуть захопити рейдери

«Полтавафарм» хочуть захопити рейдери. Такі висновки зробили самі працівники підприємства і написали відповідного листа до обласної ради. Після першого оголошення результатів аудиту депутати зібралися на комісію обговорити сумлінність виконання посадових обов'язків керівником підприємства. Майже 3 години дискутували про те, як далі може скластися доля «Полтавафарм» і як на це мають вплинути народні обранці.

13 липня 2015, 17:26

Губернатор Полтавщини пригрозив підлеглим серйозними ротаціями

Губернатор Полтавщини пригрозив підлеглим серйозними ротаціями. Зокрема, найближчим часом керівник анонсував ліквідацію цілого ряду департаментів та управлінь і появу натомість єдиного – Департаменту реформ. Кому Валерій Головко в понеділок виставив «двійки» за роботу та де чиновник порекомендував своїм колегам проводити прийом громадян, про це – у нашому наступному матеріалі.

13 липня 2015, 17:28

У Полтаві не «розминулися» маршрутка та легковий автомобіль

У Полтаві не «розминулися» маршрутка та легковий автомобіль. Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Жовтневій у районі зупинки «ОЦЕВУМ». Свідками аварії була і наша знімальна група.

13 липня 2015, 17:42

Громада Полтави вимагає відставки тимчасово виконуючого обов'язки начальника Октябрського райвідділу міліції Сергія Бейгула

Громада Полтави вимагає відставки тимчасово виконуючого обов'язки начальника Октябрського райвідділу міліції Сергія Бейгула. Сьогодні відповідне звернення активісти разом з представниками «Партії простих людей» зареєстрували в обласному управлінні міліції. Окрім цього, вони вимагають незалежного розслідування подій, що відбувалися минулої п'ятниці на території міської ради. Деталі – у наступному сюжеті. 

13 липня 2015, 18:58