Архів новин за 10.07.2015

Шевченко, Українка та Котляревський – в золоті

Шевченко, Українка та Котляревський – в золоті. У Полтаві відкрилася унікальна виставка скульптур, зроблених з пластиліну. Майстерність аматора Миколи П'ятенка вразила навіть знавців прекрасного.

10 липня 2015, 18:34

В Полтавському Краєзнавчому музеї відкрилася виставка петриківського розпису

В Полтавському Краєзнавчому музеї відкрилася виставка петриківського розпису. Свої роботи на ній презентували кілька десятків майстрів із всесвітньо відомої Петриківки, що на Дніпропетровщині. До речі, колись цей населений пункт входив до складу Полтавської губернії. Сьогодні петриківські майстри, які займаються традиційним розписом, вже вкотре приїхали до нашого міста, привезли вироби з дерева та розписи на папері.

10 липня 2015, 18:35

Полтавці відкрили для себе нового художника

Полтавці відкрили для себе нового художника. Андрій Мошура презентував у Галереї мистецтв персональну виставку. До речі, зробив це вперше у житті. Його живописні і графічні роботи, а також барельєфи привертають увагу своїм сюжетним задумом і не тільки. З подробицями – наші кореспонденти.

10 липня 2015, 18:38

Міліція затримала групу осіб, які скоювали крадіжки електрокабелю

Міліція затримала групу осіб, які скоювали крадіжки електрокабелю «Укртелекому» у Полтаві. На їхньому рахунку, кажуть правоохоронці, щонайменше 25 таких протиправних епізодів. Чи багато заробляли чоловіки на цьому – дивіться далі.

10 липня 2015, 18:40

До 1360 гривень штрафу можуть заплатити мешканці приватного сектору

До 1360 гривень штрафу можуть заплатити мешканці приватного сектору. Аби цього не сталося, вони мають не порушувати Правила благоустрою і вчасно скошувати бур'ян та тримати прилеглу територію у належному стані. Інспекція по контролю за благоустроєм в цьому напрямі проводить спеціальні рейди на виявлення порушників.

10 липня 2015, 18:42

Полтавці не знають, як впроваджувати альтернативні джерела енергії

Полтавці не знають, як впроваджувати альтернативні джерела енергії. Причина – відсутність фахових спеціалістів. Про це говорили сьогодні в обласній державній адміністрації під час спільного засідання Координаційної ради. Чиновники наводять аргументи: тільки 27 проектів з впровадження альтернативної енергетики надали на конкурс райони Полтавської області. Багато заявок довелося відхилити взагалі через некомпетентність пропозицій. А ще в адміністрації поскаржилися: полтавці неактивно взялися розробляти свої плани. Тож нині їх переконують у необхідності робити навпаки.

10 липня 2015, 18:43

О 16 годині відбулося продовження анонсованої, але так і не розпочатої сесії

О 16 годині відбувається продовження анонсованої, але так і не розпочатої сесії. Олександр Мамай скликає депутатів. До зали потрапити не так і легко, та все ж вдається розпочати засідання. Після того, як проекти рішень Олександра Шамоти не внесли до порядку денного, він покидає приміщення міськради. Та й без нього вдалося плідно попрацювати – майже 70 питань розглянули за півтори години. За перше – проголосували одноголосно. Депутати підтримали звернення до Кабміну про зниження тарифів на комунальні послуги. Окрім цього, ще багато чого.

10 липня 2015, 19:20

Ювілейна п'ятдесята сесія міської ради: штовханина, крики та ДТП

Штовханиною, криками, нецензурною лайкою та навіть дорожньо-транспортною пригодою у Полтаві завершилася, фактично так і не розпочавшись, 50 сесія міської ради. Мітинг полтавців за зменшення вартості проїзду у громадському транспорті перенісся спочатку до зали засідань, а завершився на внутрішньому подвір'ї адміністративної будівлі. Чому у п'ятницю до міської ради викликали одразу три екстренні служби, кому знадобилася медична допомога, а кого намагалися врятувати співробітники ДСНС – дивіться у нашому наступному матеріалі.

10 липня 2015, 19:23