Архів новин за 1.07.2015

Відсьогодні для продажу пива потрібна ліцензія

Відсьогодні для продажу пива потрібна ліцензія, оскільки пиво прирівнюється до алкогольних напоїв, які заборонено реалізовувати через дрібнороздрібну торговельну мережу (кіоски, палатки тощо), – повідомляє УНН. Такий порядок реалізації цього напою передбачений змінами до Податкового кодексу України та відповідного Закону.

1 липня 2015, 17:18

У Полтаві згадували видатного вченого в області механіки, академіка Володимира Челомея

У Полтаві згадували видатного вченого в області механіки, академіка Володимира Челомея. Відомий конструктор космічних ракет вважав наше місто рідним для себе, адже сюди його привезли у віці трьох місяців. З нагоди 101-ої річниці від Дня народження Володимира Челомея у Музеї авіації і космонавтики влаштували зустріч із багаторічною помічницею вченого полтавкою Ольгою Окарою.

1 липня 2015, 17:20

На Полтавщині відкрили 4 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

На Полтавщині відкрили 4 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони з'явилися у Полтаві, Кременчуці та Лубнах. Фахівці останніх представлятимуть інтереси соціально незахищених полтавців у цивільних та адміністративних судових спорах.

1 липня 2015, 17:21

Полтавських активістів погрожують вмити власною кров'ю

Полтавських активістів погрожують вмити власною кров'ю. За словами небайдужих полтавців, які ставлять незручні запитання про роботу галузі охорони здоров'я, їм намагаються закрити рота. Про це журналістам розповів громадський активіст під час прес-конференції, влаштованої громадський об'єднанням «Останній Бастіон». Про такі випадки необхідно говорити усім, запевняє його очільник Геннадій Сікалов. І доводити, що нечесна влада не дочекається від свого народу суїциду. Навпаки – тільки спільної боротьби за гарантовані законом права. Про те, якого тиску ще зазнають полтавці, і чим завершилася справа із трирічною дівчинкою, якій прооперували не ту нирку, – дивіться далі.

1 липня 2015, 17:22

Невигадані історії людей, які потрапили до сучасного рабства, розповідають безликі фігури на площі біля ОДА

На площі біля облдержадміністрації 120 дерев'яних фігур звертали увагу полтавців на проблему торгівлі людьми. Цю арт-інсталяцію до нашого міста привезли представники Міжнародної організації з міграції. Вона, за словами організаторів, унаочнює, яких масштабів набула сексуальна і трудова експлуатація наших співвітчизників як всередині країни, так і за кордоном.

1 липня 2015, 17:24

Майже 2 500 автобусів по всій області протягом останнього місяця зупинила ДАІ Полтавщини

Майже 2 500 автобусів по всій області протягом останнього місяця зупинила Державтоінспекція Полтавщини. Перевіряли пасажироперевізників у рамках Всеукраїнської операції «Автобус-2015». Перевезення пасажирів понад встановлену кількість та відхилення від маршруту – найтиповіші порушення, які здійснювали водії автобусів.

1 липня 2015, 17:25

Прокурор Полтавської області розказав про «антимайданівські» кримінальні провадження

Прокурор Полтавської області розказав про «антимайданівські» кримінальні провадження. Їх виявилося не так багато, як очікувалось. Громадськість, яка скаржилася на відсутність роботи правоохоронних органів у цьому напрямку, сама інформацію надає не охоче. На якому етапі знаходиться розслідування подій, що відбувалися півтора роки тому, – знає Юлія Козіна.

1 липня 2015, 17:31

Стоматологи із Полтави їздять в зону бойових дій

Стоматологи із Полтави їздять в зону бойових дій. Кілька лікарів та медсестер беруть відпустки за власний кошт, необхідне обладнання та лікують зуби бійцям. Останнього разу відвідали 92 бригаду під містом Щастя. З ними їздив психолог. Бо чи жартома, чи всерйоз кажуть: вояки ворога не бояться, зате тремтять під кабінетом дантиста.

1 липня 2015, 17:32

Перш ніж зареєструватися чоловікам-переселенцям у міграційній службі, їм доведеться стати на облік у військкоматі

Перш ніж зареєструватися чоловікам-переселенцям у міграційній службі, їм доведеться стати на облік у військкоматі. Про це сьогодні під час наради з відповідними органами повідомив губернатор Валерій Головко. Таке рішення, говорить, викликане низькою явкою до військкоматів переселенців зі Сходу.

1 липня 2015, 17:34

Вибух у податковій: вночі у карлівську держструктуру поцілили з протитанкового гранатомету

Ехо війни на мирній Полтавщині: вибухнуло у податковій інспекції. Близько третьої ранку у середу у державну структуру поцілили з ручного протитанкового гранатомета. Під прицілом опинилася місцева податкова інспекція Карлівки. Внаслідок пострілу невідомого на другому поверсі будівлі стався вибух. Правоохоронцям про подію повідомив охоронець. Міліціонери з'ясували, що зловмисник поцілив у вікно другого поверху, через що рвонуло у районі віконної рами. Внаслідок цього пошкоджено скло на двох вікнах, частково – зовнішню обшивку приміщення та його стелю. Вікно, що опинилося під обстрілом, говорять правоохоронці, виходить на паркову зону. Тому після огляду території довкола адміністративної споруди на відстані 50 метрів виявили ще два РПГ. Один ручний протитанковий гранатомет був відстріляний, інший знаходився на боєвому взводі. Призначено ряд експертиз, а слідчо-оперативна група відпрацьовує версії скоєння злочину.

1 липня 2015, 17:35