Архів новин за 8.06.2015

Без фотошопу та цифрової обробки, тільки гра світла і тіні – фотографія, як вона є

Без фотошопу та цифрової обробки, тільки гра світла і тіні – фотографія, як вона є. За чорно-білими фото на плівці засумували полтавські майстри, і влаштували ностальгічну фотовиставку «Стоп фотошоп». 

8 червня 2015, 17:29

У Полтаві пройшов творчий вечір Марії Бойко і Ярослави Руденко

«Благословиться» – назва творчого вечора, який влаштували поетеса, Заслужений діяч мистецтв України Марія Бойко та солістка Національної філармонії й ансамблю Збройних Сил, Заслужена артистка України Ярослава Руденко. Разом із інтелігенцією Полтави побували на святі і наші кореспонденти. 

8 червня 2015, 17:30

Живі іграшки – вони вміли ходити і говорити, а ще вони досі схожі на своїх так званих «батьків»

Живі іграшки – вони вміли ходити і говорити, а ще вони досі схожі на своїх так званих «батьків». Старенькі герої сцени, які відслужили своє, знайшли нове амплуа. Тепер вони – експонати музею, що тільки-но з'явився у Полтавському ляльковому театрі. 

8 червня 2015, 17:32

Шахи втрьох – у Полтаві презентували нову інтелектуальну гру

Шахи втрьох – у Полтаві презентували нову інтелектуальну гру. Її автор, наш земляк, запевняє: патент у нього викрали. Про гру каже, що це абсолютно новий стан мислення, філософія 3 тисячоліття. Вона являє собою шахматну дошку та фігури, розраховані на гру утрьох. 

8 червня 2015, 17:34

Одна людина загинула, троє зазнали ушкоджень внаслідок ДТП у Кременчуцькому районі

Одна людина загинула, троє зазнали ушкоджень внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у Кременчуцькому районі. Учасниками останньої стали легковик та вантажівка. Подробиці події – далі у випуску.

8 червня 2015, 17:35

Ховайте дітей! Полтавські лікарі фіксують збільшення випадків теплових ударів у малечі

Дитячі лікарі отримують більше викликів зі скаргами на підвищення температури, почервоніння шкіри, нудоту і запаморочення. Це основні симптоми теплового та сонячного ударів, кажуть фахівці. Адже спекотна погода у першу чергу відображається на найстарших та найменших. Втім прості правила самозбереження варто пам'ятати всім. Пригадували їх Інна Безугла та Сергій Сепітий.

8 червня 2015, 17:36

Жителям Київського району забороняють обробляти землю, яка годувала їхні сім'ї упродовж десятиліть

Упродовж кількох десятиліть полтавці, які проживають у районі Автоагрегатного заводу, саджали городину на землі, яка належить Міністерству оборони України, і їм ніхто не перешкоджав. Нині, у зв’язку із ситуацією в країні, створенням військової частини А-2673 та проведенням навчань, займатися тут господарською діяльністю забороняють. Але місцеві мешканці вже посадили городину і просять, щоб їм дозволили зібрати урожай. Щоб з'ясувати подробиці, на місце виїхали наші кореспонденти.

8 червня 2015, 17:38