Архів новин за 5.06.2015

В обласній бібліотеці відкрилася виставка «Від пластилінових робіт до іконопису»

В обласній бібліотеці імені Котляревського відкрилася виставка Миколи П'ятенка «Від пластилінових робіт до іконопису». Її автор, родом з Варварівки Карлівського району, створює скульптури малих форм, займається різьбленням по дереву, пише картини: пейзажі та портрети. Марина Молька – далі.

5 червня 2015, 17:43

На «Полтаватеплоенерго» відбувся традиційний конкурс дитячих малюнків

На «Полтаватеплоенерго» відбувся традиційний конкурс дитячих малюнків. Десятки яскравих зображень на асфальті залишили біля виробничої бази підприємства діти та онуки його співробітників. Найменшому учаснику конкурсу – 2,5 роки, найстаршому – 14. За допомогою різнокольорової крейди вони розповідали про найкращу пору року – літо та канікули.

5 червня 2015, 17:47

У розпалі – сезон полуниці

У розпалі – сезон полуниці. Її чи не найбільше зараз продають на усіх міських ринках і поблизу них. Якщо два тижні тому ціна на ягоди сягала 50 гривень, то нині у вечірній час сторгуватися за полуниці можна і по 15. Втім, зізнаються самі продавці, людям небагато пропонують цього продукту так би мовити «місцевого виробництва». Ми знайшли одного з небагатьох полтавців, який сам вирощує полуницю і запевняє, що вона – екологічно чиста. Про те, як не придбати сумнівні та небезпечні ягоди, він поділився з Інною Безуглою.

5 червня 2015, 17:49

В українській пресі – пересуди навколо Полтавського Художнього музею

Навколо Полтавського Художнього музею в українській пресі точаться пересуди. Мова про картини 16 століття, які ніби-то є в екпозиції та які наче зникли під час Другої світової війни із німецького замку Дассау і їх, ніби-то, хоче повернути представник родини, якій вони належали. Якщо вірити ЗМІ, що пишуть на цю тему, доходить мало не до скандалу, музей відмовляється їх повертати. Із офіційними поясненнями виступила директор закладу.

5 червня 2015, 17:50

У Полтаві жартували команди КВН з усієї України

У Полтаві жартували команди КВН з усієї України. У стінах Державної аграрної академії їх зібрав 10-ий ювілейний фестиваль Агроліги. Колективи з провідних аграрних вишів, коледжів і технікумів боролися між собою за звання кращого. Кому цього дня посміхнулася фортуна – знають наші кореспонденти.

5 червня 2015, 17:52

6 червня в Україні відзначається День журналіста

6 червня в Україні відзначається День журналіста. Це – професійне свято усіх, хто інформує громадськість про події у регіоні, державі та світі. Працівників ЗМІ Полтавщини вітали в обласному театрі імені Гоголя. Відзначили почесними грамотами і кореспондентів Полтавської телевізійної Студії «Місто». 

5 червня 2015, 17:54

В області підвищився рівень злочинності

В області підвищився рівень злочинності. Зловмисники заробляють на полтавцях, як можуть, вдаючись до нових способів шахрайства, зокрема, і через мережу Інтернет. Крім цього, викрадають транспортні засоби, вдираються до помешкань та вимагають грошей, погрожуючи розплатою. Про це сьогодні на прес-конференції говорив начальник УМВС області Олег Бех. 

5 червня 2015, 17:55

Віднедавна ДАІ Полтави ретельно перевіряє автобуси та маршрутки міста

Віднедавна ДАІ Полтави ретельно перевіряє автобуси та маршрутки міста. Особливо прискіпливо дивляться на документи та технічний стан транспорту. Подібні перевірки з червня розпочалися по всій Україні в рамках проведення акції «Автобус-2015». Як працюють в цьому напрямку місцеві інспектори ДАІ, бачили наші журналісти.

5 червня 2015, 18:02

Екс-начальник ДАІ Полтавщини Петро Блажівський називає свою справу щодо хабарництва сфабрикованою прокуратурою та СБУ

Екс-начальник ДАІ Полтавської області, звинувачений у хабарництві, спростовує всі звинувачення проти нього. Петро Блажівський на суді сьогодні заявив, що всі докази сфабриковані прокуратурою та Службою безпеки. Яке ж рішення прийняв суд – дивіться у наступному сюжеті.

5 червня 2015, 18:03

Не та нирка чи не та дитина – у Полтаві розгорівся скандал довкола операції трирічної дівчинки

«У Полтаві лікарі прооперували дитині не ту нирку» – такі заголовки наприкінці тижня з'явилися у засобах масової інформації. А деякі інтернет-ресурси розповідали про те, що хірургічне втручання взагалі зробили зовсім іншій дитині, переплутавши пацієнтів. Офіційно про розслідування факту неналежного виконання професійних обов'язків медиками заявили полтавські правоохоронці. За повідомленням сайту УМВС України в області, 3-го червня до Ленінського райвідділу міліції телефоном звернулася 29-річна жінка із заявою: її дитині помилково прооперували праву нирку замість лівої. Під час перевірки встановили: операцію перенесла трирічна дівчинка. Але замість ендоскопічної корекції лівої нирки помилково здійснили відкрите хірургічне втручання правої. Слідчі, за даними ресурсу, відкрили кримінальне провадження. Про резонансну подію у п'ятницю журналістам повідомив головний міліціонер області, а пізніше свою точку зору висловили медики. Що говорять і в якому стані нині перебуває дитина – про це далі у нашому матеріалі.

5 червня 2015, 18:07