Архів новин за 4.06.2015

У музеї Котляревського відкрилася виставка коваля

Козацька зброя та ядра, якими обстрілювали мури Полтавської фортеці,  середньовічні скрині та воїнські шоломи – зараз у коморі музею-садиби Котляревського. Там, де Іван Петрович колись зберігав харчі, тепер виставка робіт та знахідок полтавського коваля Анатолія Фіктянова. 

4 червня 2015, 15:05

Музею-садибі Панаса Мирного – 75 років

Музею-садибі Панаса Мирного – 75 років. У ньому – найбільше меморіальних пам'яток з-поміж усіх музеїв України, майже все – як було за життя класика. І речі розміщені так же, і атмосфера та ж. На ювілей наїхало гостей і друзів закладу – повна зала.

4 червня 2015, 15:06

Полтава втрачає талановиту художницю

Полтава втрачає талановиту художницю. Наталія Корф-Іванюк переїздить із сім'єю до Києва. Каже: виключно із творчою метою. Рідне місто обіцяє тримати в курсі нових здобутків. Наостанок вона влаштувала підсумкову за кілька років вистаку у Художньму музеї імені Миколи Ярошенка.

4 червня 2015, 15:17

Учні НВК №16 передали гуманітарну допомогу воїнам АТО

Учні навчально-виховного комплексу №16 передали гуманітарну допомогу воїнам АТО. Сьогодні діти особисто відвезли продукти до Свято-Успенського собору, де знаходиться волонтерський центр. Учасників неоголошеної війни діти підтримують не вперше: плели маскувальні сітки, збирали гроші на лікування пораненого бійця, а також теплі речі для тих, хто ризикує життям на Сході України.

4 червня 2015, 15:20

У Полтавському районі правоохоронці затримали чоловіків, які намагалися викрасти газоконденсат

У Полтавському районі правоохоронці затримали чоловіків, які намагалися викрасти газоконденсат. Один із них – 45-річний мешканець Кобеляцького району – раніше вже був судимий за скоєння аналогічного злочину. Яке покарання цього разу може очікувати на нього – у наступному сюжеті.

4 червня 2015, 15:22

Полтавці з Уютної, 24 та забудовник, що зводить багатоповерхівку поруч, знайшли компроміс

Полтавці з Уютної,24 та забудовник, що зводить багатоповерхівку поруч, дійшли згоди у проблемному питанні. Від самого початку такому новому сусідству мешканці не зраділи, адже новобудова мала з'явитися дуже близько до їхнього будинку. Допомогти у вирішенні цієї проблеми взялися у громадській приймальні народного депутата України Сергія Капліна.

4 червня 2015, 15:23

«Мім. Філософія митця» – назва виставки, що відкрилася у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору

«Мім. Філософія митця» – назва виставки, що відкрилася у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору. Її автор, Сергій Заварзін, не є членом творчих спілок, нехтує правилами композиційної побудови, а свій стиль називає «екзистенціальним хохмізмом». Більше про автора, який не називає себе художником, – у сюжеті Марини Мольки.

4 червня 2015, 15:28

Полтавці хотіли реконструювати Кадетський корпус і збудувати бібліотеку для дітей, але їм не дозволили

Полтавці попросили міську владу дати їм земельну ділянку, аби збудувати бібліотеку для дітей за власні кошти. Втім це не знайшло відгук у керівників міста. Також своїми силами громадське об'єднання «Останній Бастіон» мало наміри реконструювати історичну будівлю у центрі Полтави. Але виявилося, що ні відновлення пам'яток, ні відкриття музею, ані доля сиріт, які втратили батьків на Сході країни, не цікавлять міських чиновників, певен Геннадій Сікалов. Як просвітництво може здолати таку систему – дізнавалися журналісти та пересічні полтавці.

4 червня 2015, 15:37