Архів новин за 26.06.2015

Податківці Полтавщини побували у дитячо-оздоровчому центрі «Орлятко»

Податківці Полтавщини побували у дитячо-оздоровчому центрі «Орлятко». Тут вони взяли участь у відкритті табірної зміни. Заклад обрали не випадково, він належить Полтавській обласній організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби.

26 червня 2015, 17:33

Голова Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий презентував збірку «Навала»

Голова Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий презентував свою поетичну збірку «Навала», і одразу ж передав 100 примірників нового видання бійцям АТО. У збірці йдеться про події на фронті й довкола нього, а також – про витоки кризи у стосунках між Україною та Росією. Марина Молька розкаже більше.

26 червня 2015, 17:34

У Полтаві з'явиться відкритий громадський простір «Територія Майдану»

У Полтаві з'явиться відкритий громадський простір «Територія Майдану». Саме так мають намір назвати встановлений пам'ятник, а разом з ним – і площу біля облдержадміністрації учасники Громадського форуму. Останні протягом двох місяців акивно обговорювали ідейний концепт майбутнього монументу та вирішили оголосити ще один конкурс проектних пропозицій. 

26 червня 2015, 17:36

Ідеї науковців ПУЕТ підтримують у багатьох країнах світу

В рамках міжнародного проекту «Уся Європа в русі: Велика війна і біженці 1914-18 років» Полтавський університет економіки і торгівлі приймає іноземних гостей. Наслідком співпраці стане видання монографічного дослідження. Ідея створення книги, у якій будуть розкриті напрямки допомоги цій категорії, належить науковцям ПУЕТ, іноземні колеги підтримали її і з'їхалися до Полтави, щоб продовжити розпочату справу.

26 червня 2015, 17:37

26 червня – День боротьби з наркоманією

Війну з наркотиками програно, вважають лікарі та громадські активісти, і День боротьби із наркоманією слід було б переназвати. Проте він є у списку міжнародних пам'ятних днів і відзначається 26 червня. Наркозалежні – це хворі, яких треба лікувати, а не боротися з ними, вважають медики. У Полтаві таких офіційно – близько 800 чоловік, за результатами анонімних опитувань, кількість потрібно збільшити у 4 рази. Не всі звертаються по допомогу, не всі визнають себе хворими. У нашому місті наркозалежним надають усі визнані Всесвітньою організацією охорони здоров'я види допомоги. Медикаментами не обмежуються, бо проблема – в голові. Із хворими працюють психологи, соціальні працівники та релігійні організації. А корені проблеми, каже лікар, тягнуться в сім'ю.

26 червня 2015, 17:38

Близько 6 кубів дуба планував незаконно вивезти з лісу 25-річний мешканець Чутівського району

Близько 6 кубів дуба планував незаконно вивезти з лісу 25-річний мешканець Чутівського району. Проте дорогою додому його зупинили правоохоронці. Як виявилося, ані документів, ані пояснень щодо походження цієї деревини чоловік надати не зміг. Навіщо йому знадобилася сировина – дивіться у наступному сюжеті.

26 червня 2015, 17:39

В області підбили підсумки командно-штабних навчань

Чи забезпечені всім необхідним оперативні служби Полтавщини в рамках проведення командно-штабних навчань, цього тижня перевіряли посадовці з Києва. На їх думку, навчання пройшли з недоліками, оскільки деяким полтавським службам ще необхідно вдосконалювати свій рівень підготовки щодо реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру.

26 червня 2015, 17:41

У Полтаві пройшла ротація бійців, які захищають країну в зоні АТО

У Полтаві пройшла ротація бійців, які захищають країну в зоні АТО. На Схід України відправився черговий зведений загін правоохоронців Полтавщини, батальйону «Полтава» та роти «Кременчук». Проводжали на війну захисників порядку їх жінки, матері та доньки.

26 червня 2015, 17:52

Вони всю ніч вичерпували воду, яка текла з даху їх будинку

Вони всю ніч вичерпували воду, яка текла з даху їх будинку. Жителі 5 поверху по вулиці Кучеренка,10 під час нічної зливи підставляли тази та каструлі, аби не затопити нижні поверхи. Але уникнути цього не вдалося. Вода дійшла до третього поверху, знищуючи електричні лічильники. Ті, за словами місцевих, горіли та стріляли, як наслідок – електрика зникла у більшості квартир під'їзду.

26 червня 2015, 17:54