Архів новин за 25.06.2015

У Полтавській державній аграрній академії почали відзначати День молоді

У Полтавській державній аграрній академії почали відзначати День молоді. Святкують усі! У вузі – понад 6 тисяч студентів, а якщо взяти весь навчально-виробничий комплекс, а це 7 технікумів і коледжів, то удвічі більше. Молоді тут є чим зайнятись: окрім дискотечного корпусу на території навчального закладу – спортивні майданчики та фітнес-клуб, а ще – численні творчі колективи, відомі не лише на Полтавщині, а й за її межами.

25 червня 2015, 18:17

Більше трьох тонн риби потрапило цього року до браконьєрських сіток

Більше трьох тонн риби потрапило цього року до браконьєрських сіток у період з травня до початку червня. У ході проведення операції «Нерест» правоохоронці виявили більше 25 фактів незаконного вилову риби на водоймах області.

25 червня 2015, 18:19

На засіданні Громадської ради при фіскальній службі говорили про податкове законодавство

Зміни у податковому законодавстві обговорювали на засіданні Громадської ради при Головному управлінні державної фіскальної служби області. Крім цього, під час зустрічі між управлінням, Полтавською митницею, обласним об'єднанням організацій роботодавців та регіональним відділенням Українського союзу промисловців і підприємців підписали угоду про співробітництво.

25 червня 2015, 18:20

Штат Полтавської облдержадміністрації скоротять на 20%

Штат Полтавської облдержадміністрації скоротять на 20%. Наразі триває процес реорганізації та реструктуризації окремих її підрозділів. Так, згідно із новими положеннями, гранична чисельність працівників апарату ОДА скорочується зі 113 осіб до 93 штатних одиниць. Крім цього, оголошені конкурси на окремі посади. Про них на прес-конференції розповів голова апарату облдержадміністрації Микола Білокінь.

25 червня 2015, 18:23

Трохи більше ніж за рік у Полтаві з'явиться новий спортивно-видовищний комплекс

Трохи більше ніж за рік у Полтаві з'явиться новий спортивно-видовищний комплекс. Кошти на його будівництво виділяє міська влада. Вже наступної осені, говорить мер Олександр Мамай, на повну потужність запрацюють два басейни, тренажерні зали тощо. За одну зміну, тобто, протягом години, займатися плаванням у цьому комплексі зможуть 100 дорослих та 30 дітей. На якому етапі будівництво комплексу зараз, бачила наша знімальна група.

25 червня 2015, 18:25

Члени ради підприємців Полтави допомагають пацієнтам дитячої міської лікарні, від яких відмовились батьки

Члени ради підприємців Полтави допомагають пацієнтам дитячої міської лікарні, від яких відмовились батьки. Кілька разів вони привозили для малюків дитяче харчування, засоби гігієни, одяг та іграшки. Нині ж вони знову відвідали заклад.

25 червня 2015, 18:26

У Полтаві розповіли, як працюватимуть із колишніми засудженими із набранням чинності нового закону про пробацію

У Полтаві розповіли, як працюватимуть із колишніми засудженими із набранням чинності нового закону про пробацію. Він вступить у дію наприкінці серпня поточного року і матиме на меті впровадження у роботу кримінально-виконавчої інспекції соціально-виховних заходів. Останні мають підштовхнути людину, яка вчинила злочин, до правильного шляху та змусити не повертатися до свого кримінального минулого. Які напрацювання у цьому напрямку мають районні підрозділи кримінально-виконавчої інспекції – дивіться у наступному сюжеті.

25 червня 2015, 18:28

Ухилилися від призову за мобілізацією – сядете за грати на 5 років

Ухилилися від призову за мобілізацією – сядете за грати на 5 років. Про це фахівці попереджають чоловіків, які задумали уникнути виконання військового обов'язку. Таких випадків на території нашої області з початку року – уже 53.

25 червня 2015, 18:29

Під Полтавою спалювали трупи свиней

Під Полтавою спалювали трупи свиней. Таким був один із епізодів тактико-штабних навчань. За легендою, на свинокомплексі у селі Ватажкове розпочалася епідемія африканської чуми. Як діють фахівці у разі виникнення такої ситуації, розкажуть наші кореспонденти.

25 червня 2015, 18:30