Архів новин за 24.06.2015

Волонтери з усієї області нарешті познайомилися

Полтавські волонтери долучилися до Всеукраїнської акції «Ланцюг єднання». Добровольці з усіх куточків області з'їхалися до Полтави, щоб познайомитись та залишити свої побажання на прапорі України, який мандрує містами, і на День незалежності буде презентований у столиці. Все для того, щоб учасники АТО бачили, скільки людей допомагає українській армії.

24 червня 2015, 17:16

Місцеві посадовці закликають народних депутатів прийняти Закон «Про державну службу»

Місцеві посадовці закликають народних депутатів прийняти Закон «Про державну службу». Про це говорили під час урочистостей з нагоди професійного свята. В театрі імені Гоголя чиновників вітало керівництво області.

24 червня 2015, 17:18

Молоді з вадами слуху міська влада організувала поїздку до зоопарку

Побачили найбільших птахів у світі, з рук погодували оленя та спробували морозиво за рецептом шеф-кухаря, учасника телешоу «На ножах» та «Пекельна кухня-3» Тимофія Гайового. Екскурсію до зоопарку в Тахтауловому молоді з вадами слуху подарувала міська влада з нагоди Дня молоді.

24 червня 2015, 17:20

Сьогодні ще 19 полтавців отримали посвідчення «учасника бойових дій»

Сьогодні ще 19 полтавців отримали посвідчення «учасника бойових дій» з рук міського голови Олександра Мамая. У Полтаві – 195 демобілізованих бійців, 44 з них вже одержали відповідні посвідчення, ще троє – статус інваліда війни. 27 військовослужбовців, які повернулись із зони АТО, нині відпочивають у санаторіях області. У планах – оздоровити за бюджетний кошт якомога більше представників даної категорії.

24 червня 2015, 17:22

Полтавська область розпочинає співпрацю з канадським проектом ПРОМІС

Полтавська область розпочинає співпрацю з канадським проектом ПРОМІС. Сьогодні керівництво області зустрілося з представниками Федерації канадських муніципалітетів, які нині перебувають на Полтавщині. Іноземці приїхали, аби обрати 4 міста, які в подальшому співпрацюватимуть з проектом міжнародної технічної допомоги.

24 червня 2015, 17:23

Адміністративно-територіальна реформа в Україні – явище не нове

Питання, які стосуються адміністративно-територіальної реформи, обговорювали в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. Тут відбулося засідання за участю науковців, депутатів обласної ради та сільських голів.

24 червня 2015, 17:24

С/г підприємства області готові до збору врожаю ранніх зернових

Сільськогосподарські підприємства області готові до збору врожаю ранніх зернових. Про це на розширеному засіданні колегії ОДА повідомив директор профільного департаменту Сергій Фролов. Предметом обговорення учасників зібрання також стало формування запасів продовольчого зерна у поточному році, а також реалізація державної політики з питань профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

24 червня 2015, 17:25

Олександра Мамая 8 липня до Решетилівського районного суду приведе міліція

Олександра Мамая 8 липня до Решетилівського районного суду приведе міліція. Таке рішення сьогодні прийняла представниця Феміди Оксана Олійник у корупційній справі Полтавського міського голови. Підстава – чергова неявка як мера нашого міста, так і його захисника.

24 червня 2015, 17:27

На Полтавщині стався вибух на газовій свердловині – рятувальники ліквідували надзвичайну ситуацію

На Полтавщині стався вибух на газовій свердловині – рятувальники ліквідували надзвичайну ситуацію. Така була вводна у рамках проведення тактико-штабних навчань на території Полтавщини. Крім рятувальників, спільні дії під час потенційного лиха відпрацьовували медики, міліція, волонтери та інші служби.

24 червня 2015, 17:29

Сьогодні вночі під Полтавою стався вибух боєприпасів: рух транспорту на трасі «Київ-Харків» перекрили на 12 годин

Близько першої ночі під Полтавою пролунав вибух боєприпасів. Потужна стрілянина, яка, за свідченнями мешканців околиці нашого міста, тривала упродовж майже 30 хвилин, налякала місцевих жителів та ініціювала створення оперативного штабу у складі керівництва всіх правоохоронних структур області і представників Полтавської облдержадміністрації. Подробиці пригоди – у сюжеті Юлії Козіної.

24 червня 2015, 18:01