Архів новин за 23.06.2015

Компанія «Автотранс» видала ветеранам більше 44 тисяч гривень

Компанія «Автотранс» видала більше 44 тисяч гривень ветеранам у вигляді матеріальної допомоги в рамках благодійної акції до Дня Перемоги. За умовами останньої, 9 копійок з кожного літра пального, реалізованого через мережу автозаправних станцій, відправляли на підтримку ветеранів Другої світової війни. На цьому тижні закінчилася видача адресної матеріальної допомоги.

23 червня 2015, 16:36

Дві людини загинуло внаслідок зіткнення автомобіля з деревом

Дві людини загинуло внаслідок дорожньо-транспортної пригоди по вулиці Половка у Полтаві. Такими наслідками закінчилося зіткнення автомобіля з деревом. А от внаслідок іншої аварії, по вулиці Зіньківській, до лікарні потрапило троє осіб. Подробиці обох ДТП у місті – у нашому наступному сюжеті.

23 червня 2015, 16:37

Конституційний процес в Україні став темою виставки, яку підготував Держархів

Конституційний процес в Україні став темою виставки, яку підготували працівники Державного архіву області. Основу експозиції складають копії документів періоду Козаччини та УНР, а також радянської епохи та незалежної України. Разом з краєзнавцями та представниками громадськості побували на відкритті виставки і наші кореспонденти.

23 червня 2015, 16:38

У Полтаві обговорили конституційний процес в Україні

У Полтаві обговорили конституційний процес в Україні. Учасниками тематичного засідання круглого столу стали правознавці, юристи, історики та працівники архіву області. За кілька годин вони встигли пройтися сторінками історії від періоду самого зародження української конституційно-правової думки до сучасного етапу її розвитку.

23 червня 2015, 16:40

Сьогодні на Полтавщині розпочались командно-штабні навчання

Сьогодні на Полтавщині розпочались командно-штабні навчання, завдання яких – відпрацювати чіткий механізм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. До їх проведення залучили територіальні ланки цивільного захисту Полтави, Кременчука, Комсомольська та 12 районів області. З подробицями – Марина Молька.

23 червня 2015, 16:42

Нова спецтехніка у Полтаві ефективніше контролюватиме об'єкти зовнішнього освітлення міста

У Полтаві з'явився новий спецтранспорт, який обслуговуватиме мережі зовнішнього освітлення. Місту цей автомобіль обійшовся у трохи більше ніж 1 млн гривень. Втім, завдяки його використанню, відзначає мер Олександр Мамай, Полтаві вдасться зекономити у чотири рази більше бюджетних коштів. Як працює нова техніка, очільник міста у вівторок перевірив особисто.

23 червня 2015, 16:43

Вони втекли від війни, але підтримки в чужому місті майже не знайшли

Вони втекли від війни, але підтримки в чужому місті майже не знайшли. Мова – про переселенців зі Сходу. Люди бідкаються: житло дороге, ціни зростають, а держава майже нічим не допомагає. Плюс, потрібно годувати та вдягати дітей. Як справляються з цими проблемами та хто допомагає переселенцям, дивіться в нашому сюжеті.

23 червня 2015, 16:45

Полтава стане першим містом в Україні, де з'явиться call-центр емоційної допомоги

Полтава стане першим містом в Україні, де з'явиться call-центр емоційної допомоги, перш за все – для учасників АТО та членів їх сімей. Його планують відкрити вже цієї осені. З тими, хто потребує уваги та підтримки, працюватимуть спеціально навчені волонтери та психологи. Проект реалізують за сприяння Міністерства закордонних справ Литовської Республіки. У Литви вже є відповідний досвід роботи, тож нині його перейматимуть в Україні.

23 червня 2015, 16:46

Народний депутат України Сергій Каплін презентував у Полтаві свою «Партію простих людей»

Народний депутат України Сергій Каплін презентував у Полтаві свою «Партію простих людей». Ця політична сила, сформована зі звичайних українців: лікарів, педагогів, журналістів, громадських діячів, має намір брати участь у місцевих виборах, призначених на кінець жовтня. Про амбітні плани своєї команди нардеп розповів на брифінгу полтавським журналістам.

23 червня 2015, 17:00