Архів новин за 22.06.2015

У Художньому салоні відкрилася виставка полтавського митця Віктора Володька

У Художньому салоні відкрилася виставка полтавського митця Віктора Володька. На ній художник представив кілька десятків своїх нових робіт, створених у стилі наївного абсурдизму. З особливостями останнього тепер знайома і Крістіна Брігіда.

22 червня 2015, 17:03

Комусь у Полтаві не «догодила» вулична бібліотека

Комусь у Полтаві не «догодила» вулична бібліотека. Скринька з книгами у Студентському парку, створена у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», проіснувала близько місяця, після чого її зруйнували. Цими вихідними активісти її відновили, бо переконані: буккросинг у нашому місті має існувати.

22 червня 2015, 17:05

Біля театру Гоголя пройшов благодійний розважально-просвітницький фест «Бандерленд»

Побити Путіна биткою чи зіграти в боулінг з промовистою назвою «Ленінопад» на центральній вулиці Полтави – такі розваги по-українськи запропонували мешканцям та гостям міста організатори благодійного фесту «Бандерленд», громадська організація «ЗЛАМ Стереотипів». Окрім розважального, захід мав й інформативно-просвітницький характер.

22 червня 2015, 17:06

Полтавські богатирі – найсильніші

Зрушити з місця та протягти на 20 метрів восьмитонну вантажівку – це реально. Цими вихідними у Полтаві відбувся Перший етап командного чемпіонату України зі стронгмену. Видовищні змагання між найсильнішими чоловіками з чотирьох областей України стали ще цікавішими та знаковішими для полтавців, адже перемогу здобули місцеві богатирі.

22 червня 2015, 17:07

Правоохоронці Кременчука затримали чоловіка, який обкрадав кладовища

Правоохоронці Кременчука затримали чоловіка, який обкрадав кладовища. 30-річний містянин знайшов для себе легкий спосіб заробітку: на цвинтарях збирав все, що можна здати на металобрухт, та без докорів сумління отримував за це гроші. Яка потреба змушувала його скоювати такі зухвалі вчинки – у наступному сюжеті.

22 червня 2015, 17:09

74 роки тому гітлерівська Німеччина напала на Радянський Союз

Саме цього дня у далекому 1941-му гітлерівська Німеччина без оголошення війни напала на Радянський Союз. Пам'ятаючи про дату, у Полтаві вшанували пам'ять загиблих. Традиційно біля Меморіалу Солдатської Слави зібралися представники різних поколінь, учасників війни з-поміж них практично не було, визволителі вже не мають сили брати участь у масових заходах. Наші кореспонденти спілкувалися з дітьми війни, які теж багато пам'ятають і завжди готові ділитися своїми спогадами.

22 червня 2015, 17:11

Захист екс-начальника ДАІ Полтавщини Блажівського вбачає у діях прокуратури та СБУ численні порушення

Чоловік, який представився сином екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського, чинив опір працівникам прокуратури та СБУ під час обшуку в лікарняній палаті. Про це свідчать матеріали відео, наданого правоохоронцями під час чергового судового засідання. Нагадаємо: Петра Блажівського обвинувачують у вимаганні від своїх підлеглих щомісячних грошових сум.

22 червня 2015, 17:56

Цього літа школярів Полтави за бюджетний кошт оздоровлюють і в таборі «Орлятко» Новосанжарського району

Цього літа школярів Полтави за бюджетний кошт оздоровлюють не лише у дитячих таборах «Супутник» та «Олімпійські надії», а й у «Орлятку» Новосанжарського району. На це з міської казни цьогоріч спрямували більше 2-х мільйонів грн. Мова йде про дітей пільгових категорій, талановитих маленьких полтавців, дітей працівників бюджетної сфери. Днями міський голова Олександр Мамай відвідав «Орлятко», щоб ознайомитись з умовами відпочинку малечі. 

22 червня 2015, 18:00

В СНВК №85 «Лебідка» вже готуються до опалювального періоду

Готуй воза взимку, а сани – влітку. У Полтавському спеціалізованому навчально-виховному комплексі №85 міста Полтави «Лебідка» почали заміну опалювального котла. Нове обладнання вартістю 700 тисяч гривень придбали за кошти міського бюджету. Як тривають роботи та взагалі працює садочок в літній період, особисто перевірив мер Полтави Олександр Мамай.

22 червня 2015, 18:02