Архів новин за 19.06.2015

В Полтаві презентували книгу Аліни Конотоп «Жінка на українських просторах»

Питання долі жінки в суспільстві завжди привертало увагу митців. Про радості й печалі жіночого життя йдеться у книжці сучасної авторки Аліни Конотоп «Жінка на українських просторах», яку вона презентувала у Полтаві.

19 червня 2015, 16:33

У Миргороді затримали жінку, яка викрадала золоті прикраси у дітей

У Миргороді затримали жінку, яка викрадала золоті прикраси у дітей. Як виявилося, остання входила у довіру до малечі та легко забирала собі їхні хрестики та сережки. Що підштовхнуло жінку до таких зухвалих злочинів – дивіться у наступному матеріалі.

19 червня 2015, 16:34

Заради дитячого свята сьогодні у місті розступилися хмари

Заради дитячого свята сьогодні у місті навіть розступилися хмари. Якщо зранку представники Ленінського райвиконкому ще мали сумніви щодо його проведення, то ближче до обіду вирішили: «Малеча хоче, а значить, гуляння будуть». Які сюрпризи організатори традиційного дійства приготували цього разу – у сюжеті Юлії Козіної.

19 червня 2015, 16:44

До Полтави приїхав голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко

У Полтаві відбулося розширене засідання пленуму обласної організації Національної спілки журналістів за участю керівників комунальних друкованих ЗМІ та голови Держтелерадіо України Олега Наливайка. Говорили про створення суспільного телерадіомовлення та роздержавлення друкованих видань.

19 червня 2015, 16:45

У Полтаві вшанували пам'ять медиків, які віддали своє життя заради порятунку інших

У Полтаві вшанували пам'ять медиків, які віддали своє життя заради порятунку інших. На могилі видатного лікаря Миколи Скліфосовського відбулася традиційна щорічна панахида. Звершив її Митрополит Полтавський і Миргородський Филип.

19 червня 2015, 16:47

До Дня медика міський голова Олександр Мамай роздавав квартири працівникам галузі

Третьої неділі червня своє професійне свято відзначають ті, кого, з'явившись на світ, ми бачимо першими, боїмося у дитинстві і не обходимося без їхньої допомоги в дорослому житті. Мова – про медиків, яких лише у Полтаві – 12,5 тисяч. Зі святом лікарів, медсестер і молодших медичних працівників міста вітали у палаці дозвілля «Листопад». Кращим працівникам вручали премії та ордери на квартири.

19 червня 2015, 16:48

Професійне свято готується відзначити і колектив обласного центру медико-соціальної експертизи

Своє професійне свято відзначив і колектив обласного центру медико-соціальної експертизи. Завдання структури - не лише встановлювати інвалідність, а попереджати її виникнення, всіляко сприяти реабілітації людей з особливими потребами. Щороку медико-соціальні експертні комісії оглядають щонайменше 10 тисяч людей, і це лише первинно. Загалом на обліку - понад 75 тисяч різних категорій інвалідів.

19 червня 2015, 19:16