Архів новин за 18.06.2015

В Державній податковій інспекції Полтави навчали, як поводитися з касовими апаратами

В Державній податковій інспекції Полтави навчали, як поводитися з касовими апаратами. Тут для підприємців провели тренінг стосовно фіскальної техніки, оскільки вже з 1 липня платники єдиного податку 2 та 3-ї груп по-новому будуть застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

18 червня 2015, 16:44

Команда Сергія Капліна виховує нове покоління управлінців

Команда Сергія Капліна виховує нове покоління управлінців. Нині по всій Полтавській області триває робота із відкриття громадських приймалень народного депутата. Аби його помічники могли надавати висококваліфіковану допомогу у вирішенні проблем звичайних мешканців, для представників приймалень влаштовують навчальні тренінги. На одному з таких побувала наша знімальна група.

18 червня 2015, 16:47

У Полтаві відкрився новий опорний пункт міліції

Один із подарунків полтавським дільничним інспекторам до професійного свята – відкриття нового опорного пункту міліції по вулиці Володарського. У цьому приміщенні відтепер працюватимуть 8 правоохоронців. Один із них – Олександр Полтавець. На новому місці чоловік, каже, вже готовий виконувати свої безпосередні обов'язки.

18 червня 2015, 16:49

В обласному управлінні міліції відзначили кращих дільничних інспекторів Полтавщини

У четвер на урочистостях з нагоди Дня дільничного інспектора старший лейтенант міліції Сергій Нездойминога – один із тих, хто отримує вітання від керівництва правоохоронних органів області. Він став кращим дільничним району.

18 червня 2015, 16:51

На сесії обласної ради депутати проголосували за перспективний план формування територій громад області

Таки затвердили: на другому пленарному засіданні 29 позачергової сесії обласної ради 6-го скликання депутати прийняли план формування територій громад Полтавщини, який розпочне процес децентралізації влади. Поки що ситуація складається таким чином: із понад 400-т сільських рад більше 200-т вже об'єдналися у 59 громад. Про це, а також, як приймали доленосне рішення – дивіться у наступному сюжеті. 

18 червня 2015, 16:53

51% українців готові продати свій голос на місцевих виборах цієї осені

51% українців готові продати свій голос на місцевих виборах цієї осені. Таку статистику нещодавно озвучило інформаційне агентство УНІАН. Похибка у дослідженні складає не більше 4 %. Опитування проводилося з 8 по 13 червня у рамках проекту «SocioStream AG» та видання «Деловая столица». Чи готові продаватися полтавці та за яку суму – знає Юлія Козіна.

18 червня 2015, 17:02

18 червня в Україні відзначають День дільничного інспектора міліції

18 червня в Україні відзначають День дільничного інспектора міліції. Професійне свято для тих, хто стоїть на сторожі правопорядку у районах, хто у будь-який час готовий прийти на допомогу тим, хто її потребує, цього дня офіційно внесли у календар пам'ятних дат. У Полтавській області до когорти цих правоохоронців належить близько 400 співробітників міліції. Про їхні будні, а також про те, як цього року вітали дільничних з їхнім професійним святом – Крістіна Брігіда – далі.

18 червня 2015, 17:14

У Полтаві відбувся студентський турнір з онлайн гри «DOTA2»

У Полтаві відбувся студентський турнір з онлайн гри «DOTA2». Кіберспорт, говорять організатори заходу, набуває у Європі все більшої популярності, от і в Полтаві вирішили не пасти задніх. Гра вчить працювати у команді, розвиває логічне мислення та реакцію. Марина Молька – далі.

18 червня 2015, 17:26

Полтавці визначили кращу продукцію місцевих виробників

Полтавці визначили кращу продукцію місцевих виробників. Смакували молочну та хлібопродукцію. Народну дегустацію не пропустила і наша знімальна група.

18 червня 2015, 17:55