Архів новин за 17.06.2015

Понад пів століття – на одному підприємстві

Полтавцю Володимиру Передерію – 77 років, 60 з них він пропрацював на заводі «Електромотор» і наразі на пенсію не збирається. Прийшов на підприємство у 17-ть, спочатку був підсобником, потім – учнем токаря, а коли вже став до станка, говорить: радості не було меж. Володимир Григорович «токарює» вже понад пів століття, виконує складні деталі з таким завзяттям, що молодь може тільки позаздрити. З довгожителем виробництва спілкувалась Марина Молька.

17 червня 2015, 17:27

В зону проведення АТО відправили жіночий колектив театру імені Гоголя

В зону проведення АТО відправили жіночий колектив театру імені Гоголя. Там вони провели вихідні, виступаючи перед захисниками. До поїздки підійшли творчо, відточуючи концертну програму та готуючи сценічні костюми. Де виступали та як приймали полтавських артисток – у сюжеті Юлії Іващенко.

17 червня 2015, 17:28

Хоч для малечі літній сезон уже розпочався, дорослі в кабінетах продовжують обговорювати, як він пройде

Хоч для малечі літній сезон уже розпочався, дорослі в кабінетах продовжують обговорювати, як він пройде. Чергову нараду керівників профільних управлінь та відділів присвятили екскурсійним маршрутам області. Більше дізнатися про Полтавщину, кажуть фахівці, цього літа можна сотнею різних шляхів.

17 червня 2015, 17:29

На спідометрі авто MAN «Компанії «Надєжда» – 1 млн.км. і жодного капремонту

«Досвідчений водій, якісні пальне і технічний огляд - запорука довговічності автомобіля» - вважають в «Компанії «Надєжда». Днями один із автомобілів підприємства подолав рубіж в один мільйон кілометрів, про що свідчать показники спідометра. І це при тому, що у біографії авто - жодного капремонту, усі деталі рідні, із заводу MAN, що у Мюнхені. Загалом на підприємстві - 32 одиниці такої техніки, яка, незважаючи на якість вітчизняних доріг, служить багато років.

17 червня 2015, 17:31

Вниз головою – до інвалідного візка

Вниз головою – до інвалідного візка. Купальний період відкрито, а з ним – і сезон «травм пірнальника» у медиків. Перші жертви уже прооперовані у нейрохірургічному відділенні Полтавської обласної лікарні. Чим може бути небезпечний пляжний сезон – у наступному сюжеті. 

17 червня 2015, 17:40

На Полтавщині зберігається найвищий стан пожежної небезпеки

На Полтавщині зберігається найвищий стан пожежної небезпеки. Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій та лісових господарств області працюють у посиленому режимі над попередженням займань, спричинених високою температурою повітря, а також поведінкою несумлінних відпочивальників. Чи довго у нашому регіоні зберігатиметься 5-ий клас пожежної небезпеки та чим він характеризується – дізнавалися наші кореспонденти.

17 червня 2015, 17:42

У Полтавській області – сплеск розкрадання та пошкодження майна операторів зв'язку

У Полтавській області – сплеск розкрадання та пошкодження майна операторів зв'язку. З початку року до правоохоронців надійшла майже сотня аналогічних звернень. Жадоба до легкої наживи, попереджають фахівці, може призвести до виникнення летальних випадків.

17 червня 2015, 17:44

У Полтаві нарешті масово ремонтують дахи та під'їзди

У Полтаві нарешті масово ремонтують дахи та під'їзди. Торік на капремонт дахів з міського бюджету спрямували понад 5 млн.грн., цього року – 12-ть. За ці кошти планують відновити покрівлі 55 житлових будинків. Сьогодні міський голова Олександр Мамай побував на кількох об'єктах, щоб на власні очі пересвідчитись у якості робіт.

17 червня 2015, 17:45