Архів новин за 16.06.2015

Про те, що воду з-під крана можна пити, зате не слід поливати нею город, дізналися полтавські студенти

Про те, що воду з-під крана можна пити, зате не слід поливати нею город, дізналися полтавські студенти. Вони побували на Першому водозаборі «Водоканалу», побачили, звідки береться вода і спробували її просто зі скважини.

16 червня 2015, 16:26

Якщо після генерального прибирання залишилося зайве у шафі – не викидайте

Якщо після генерального прибирання залишилося зайве у шафі – не викидайте. Є люди, яким нічого одягти. І є місце, де для них збирають одяг, – Центр реабілітації від благодійної організації «Світло надії». Там зараз кажуть: особлива нестача в дитячому. До них звертаються безхатченки, вихідці із місць позбавлення волі і переселенці. 

16 червня 2015, 16:27

«Гаряче» сьогодні було на розширеному засіданні президії обласної ради

«Гаряче» сьогодні було на розширеному засіданні президії обласної ради. Тут говорили «Про схвалення перспективного плану формування територіальних громад». Частина просто не хочуть об'єднуватись, або ж ще не визначились, наприклад, у Карлівському, Глобинському та Шишацькому районах. Про що сперечалися – знають наші кореспонденти.

16 червня 2015, 16:32

Державтоінспекція «взялася» за водіїв двоколісного транспорту

Вулиця Сакко – одна з найнебезпечніших вулиць Полтави, і не лише через стан дорожнього покриття. Останнім часом, розповідають в ДАІ, тут зросла кількість дорожньо-транспортних пригод за участю двоколісного транспорту. Відтак для попередження водіїв інспектори спільно з представниками громадського формування провели на цій вулиці відпрацювання.

16 червня 2015, 16:45

Полтавці під стінами НАК «Нафтогаз-України» вимагали вирішення питання із гарячою водою

Полтавці під стінами НАК «Нафтогаз-України» вимагали вирішення питання із гарячою водою. Як і обіцяли на минулому тижні представники громадської приймальні народного депутата Сергія Капліна, справу про раптове її відключення вони не залишать без своєї уваги. У Києві вони разом з десятками звичайних мешканців міста влаштували попереджувальний пікет.

16 червня 2015, 16:46

Відносно прокурора Полтавської області Яна Стрелюка відкриють кримінальне провадження

Стосовно прокурора Полтавської області Яна Стрелюка та його першого заступника Юрія Кравченка відкриють кримінальні провадження. Таке  рішення прийняв слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва. Що накоїли два високопосадовці – знає Юлія Козіна.

16 червня 2015, 17:38