Архів новин за 15.06.2015

На центральній вулиці міста полтавців навчали європейським цінностям

На центральній вулиці міста полтавців навчали європейським цінностям. Різноманітні вікторини, майстер-класи, фотовиставки та ігри як альтернативний спосіб проведення заходів з цієї тематики привіз до Полтави ЄВРОавтобус.

15 червня 2015, 16:07

У Полтаві побільшало людей, які вміють стріляти, надавати першу допомогу, рятувати потопаючого і гасити пожежу

У Полтаві побільшало людей, які вміють стріляти, надавати першу допомогу, рятувати потопаючого і гасити пожежу. Кілька десятків молодих людей закінчили Школу волонтера і, кажуть, готові, коли треба, застосувати набуті вміння.

15 червня 2015, 16:10

У Полтаві більше тисячі військовослужбовців строкової служби і понад 200 мобілізованих склали присягу

У Полтаві більше тисячі військовослужбовців строкової служби і понад 200 мобілізованих склали присягу. До нашого міста з'їхались гості з усієї України, здебільшого – батьки захисників. Починаючи з січня, у 179-му об'єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв'язку таку кількість солдатів на плацу бачити звикли, хоча ще у 2013-му пережили «шокову терапію», бо потрапили під масове скорочення. 

15 червня 2015, 16:13

У Полтаві презентували та урочисто передали в зону АТО пересувний банно-пральний комплекс

У Полтаві презентували та урочисто передали в зону АТО пересувний банно-пральний комплекс. Поява автобані на колесах – перш за все заслуга громадської організації «Братерство учасників АТО Полтавщини». Її члени добре знають, чого найбільше потребують бійці на передовій. Чим «начинили» звичайний автомобіль – дивіться у наступному сюжеті.

15 червня 2015, 16:15

В автопарку Полтавського КАТП-1628 – поповнення

В автопарку Полтавського КАТП-1628 – поповнення. Тут з'явилася нова спеціальна вантажівка для прибирання великогабаритного сміття. Її використання, говорять у міській раді, здатне полегшити роботу комунальників та економити кілька мільйонів бюджетних коштів щороку. Яким чином – дивіться далі.

15 червня 2015, 16:16

На суді у справі екс-начальника ДАІ виступив свідок – учасник слідчого експерименту, організованого працівниками СБУ

Сьогодні відбулося чергове судове засідання у справі екс-начальника Державтоінспекції Полтавщини Петра Блажівського, якого звинувачують в отриманні хабара. Сьогодні опитали перших свідків – полтавського студента та водія колишнього керівника ДАІ.

15 червня 2015, 17:33