Архів новин за 12.06.2015

Морський бій, пірат Флінт і полювання на морозиво – піратську вечірку влаштували у МБК

Морський бій, пірат Флінт і полювання на морозиво – піратську вечірку влаштували у Міському будинку культури. Там кажуть: щоліта роблять щось цікаве і тематичне для учнів пришкільних таборів.

12 червня 2015, 17:18

Входять до когорти полтавських донорів – і співробітники КП «Полтаватеплоенерго»

Входять до когорти полтавських донорів і співробітники комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Серед його працівників – кілька десятків осіб, які регулярно упродовж багатьох років здають кров для потреб інших. Особливо цей рух пожвавився минулого року. Що змусило комунальників долучитися до донорства, знає Крістіна Брігіда.

12 червня 2015, 17:22

Хтось із них здав 5, а хтось аж 18 літрів крові

Хтось із них здав 5, а хтось аж 18 літрів крові. Це полтавські донори, які постійно виручають станцію переливання крові у скрутний момент. 14 червня вони відзначатимуть своє свято. Відтак напередодні їх вітали лікарі та представники Червоного Хреста.

12 червня 2015, 17:24

Кожен четвертий українець не доживає й до 60 років

Кожен четвертий українець не доживає й до 60 років. А кожний десятий помирає у віці менше за 35. Наші земляки, порахували соціологи, живуть на 20 років менше, ніж, наприклад, японці. Сумну статистику українці мають через нездоровий спосіб життя і купу різних захворювань, говорять медики. Але є й ті, хто знає, як жити довго, ще й має що порадити тим, хто цього прагне.  

12 червня 2015, 17:40

Полтавська міліція викрила підпільний цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю

Полтавська міліція викрила підпільний цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю. Правоохоронці попередили потрапляння до споживачів кількох сотень літрів недоброякісної лікеро-горілчаної продукції. Як троє полтавців організували виробництво алкоголю в одному із закладів громадського харчування міста – у наступному сюжеті.

12 червня 2015, 17:41

Завтрашніх бізнесменів нагородили за успішні проекти

Завтрашніх бізнесменів нагородили за успішні проекти. Шість тижнів вони навчалися підприємництву, дехто написав перші бізнес-плани. Шостий сезон Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес» урочисто закрили. 

12 червня 2015, 17:42

Через заблоковані рахунки «Полтававодоканалу» можуть зупинитися роботи по заміні проблемних ділянок каналізаційного колектора

Вже місяць на розі вулиць Крамського і Коцюбинського тривають роботи із заміни ділянки каналізаційного колектору. Залізобетонну трубу міняють на пластикову, вже проклали 6 метрів. На місці встановили тимчасовий обвідний каналізаційний колектор та насосну станцію для перекачування стоків. Аналогічна ситуація склалася і на вулицях Жовтневій, Маршала Бірюзова та на Майдані Незалежності. Через те, що рахунки «Полтававодоканалу» заблоковані, робота підприємства може зупинитися і ліквідувати аварії на мережах буде нікому. З доведеними до відчаю комунальниками спілкувалися наші кореспонденти.

12 червня 2015, 17:44

Полтавців визнали захисниками України

Полтавців визнали захисниками України. Ще 18 чоловіків у п'ятницю отримали довгоочікувані посвідчення «Учасників бойових дій». Разом з цим мер урочисто вручив бійцям нагрудні знаки.

12 червня 2015, 17:46

Швидке та кваліфіковане надання послуг насленню – головна мета майбутньої територіальної реформи

Швидке та кваліфіковане надання послуг насленню – головна мета майбутньої адміністративно-територіальної реформи. Про це на брифінгу заявив голова профільного Комітету Верховної Ради України Сергій Власенко. Разом зі своїм колегою з німецького товариства GIZ та головою обласної ради Петром Вороною він розповів місцевим журналістам про основні питання, пов'язані із децентралізацією та реформуванням.

12 червня 2015, 17:47

Полтавці дали медикам 5 днів, щоб визнати помилку у справі не тієї нирки

Кожен полтавець може допомогти трирічній дівчинці, якій минулого тижня, за словами матері, прооперували не ту нирку. Нині дитина знаходиться у лікарні. У п'ятницю зранку їй стало недобре – підвищилася температура. Громадські активісти розповідають: нині до пацієнтки ставлять добре, але лише тому, що вона стала героїнею резонансного випадку. Громадське об'єднання «Останній Бастіон» просить усіх полтавців активізуватись і створити свою небайдужу громадську кругову поруку, аби жінка, яка приїхала до Полтави за медичною допомогою, добилася справедливості. Тим паче, що, крім журналістів, маленьку пацієнтку упродовж тижня після операції ніхто не навідав.

12 червня 2015, 17:49