Архів новин за 11.06.2015

В обласному центрі визначили найуспішніших жінок Полтавщини

Сьогодні в обласному центрі визначили найуспішніших жінок Полтавщини. 13 представниць кращої половини людства вибороли перемогу у різноманітних номінаціях – працівник охорони здоров'я, громадський діяч, берегиня роду, діяч культури та інших.

11 червня 2015, 17:15

У Полтавському районі випустили у природу дві сотні диких каченят

У Полтавському районі випустили у природу дві сотні диких каченят. Їх виростили на одному з господарств Харківщини, качата зроду не бачили річки чи поля, нині ж вільно бігають територією мисливських угідь. Тут їх не чіпатимуть, доки не підростуть. За словами мисливців, у сезон відстрілюють не більше 30%, на зиму птиця відлітає, але коли повертається, то гніздиться саме у цих місцях. Разом із представниками мисливської організації бачили перші хвилини життя каченят у природному середовищі і наші кореспонденти.

11 червня 2015, 17:17

Кольорові метали на суму близько 1,5 млн грн вилучили правоохоронці у двох чоловіків Кременчука

Кольорові метали на суму близько півтора мільйона гривень вилучили правоохоронці у двох чоловіків із Кременчука. Вони збирали їх у своєму місті та за фальшивими документами відправляли до Харкова. Яке покарання може загрожувати організаторам такого незаконного бізнесу – у наступному сюжеті.

11 червня 2015, 17:19

Сьогодні Полтава приймала медиків з різних куточків держави

Сьогодні Полтава приймала медиків з різних куточків держави, приїхав і заступник Міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський. У місті пройшов 4-й з'їзд сімейних лікарів України. Говорили про реформування галузі. Наш обласний центр обрали не випадково: ми маємо гарні показники з реформування первинної ланки надання медичної допомоги на засадах сімейної медицини, а також низькі показники малюкової смертності. Більше про це – у наступному сюжеті.

11 червня 2015, 17:21

Полтавщина – одна з лідерів в Україні за рівнем надання послуг ВІЛ-інфікованим

Полтавщина – одна з лідерів в Україні за рівнем надання послуг ВІЛ-інфікованим. Таку оцінку за свою спільну роботу отримали медики та фахівці неурядових організацій від представників проекту «Реформа ВІЛ-послуг в дії». Останній на теренах нашої області реалізується з 2013 року.

11 червня 2015, 17:22

Вовки в овечій шкурі – під личиною волонтерів інколи ховаються шахраї

Вовки в овечій шкурі – під личиною волонтерів інколи ховаються шахраї. Одного такого, який збирав кошти ніби-то на лікування дитини, затримала міліція. Як не пустити гроші замість доброї справи на вітер – у сюжеті Олени Ляшенко. 

11 червня 2015, 17:23

У полтавців забрали право на гарячу воду

У полтавців забрали право на гарячу воду. Масове відключення від комунальної послуги розпочалося у середу. Днем раніше у засобах масової інформації з'явилося повідомлення про те, що НАК «Нафтогаз України» попереджає про припинення поставок газу теплоенергетикам у разі непогашення заборгованості. До кінця середи без теплої води залишилися практично всі полтавці. На таку ситуацію миттєво відреагував депутат міської ради Олександр Шамота. На чолі з ним громадськість вирушила відстоювати своє право до «Полтавагазу». 

11 червня 2015, 17:30

Полтавцям роз'яснювали перспективи Закону «Про співпрацю територіальних громад»

Сьогодні відбулись виїзні слухання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо впровадження Закону «Про співробітництво територіальних громад». З цього приводу в обласній державній адміністрації зібрались народні депутати, керівники різних рівнів, представники європейських організацій та громадськість. 

11 червня 2015, 18:44