Архів новин за 10.06.2015

Цього дня у світі відкрили перший публічний зоопарк

Цього дня у світі відкрили перший публічний зоопарк. Це було понад три стліття тому у Парижі. В нашому місті справжнього зоопарку немає. Зате тварин екзотичних, цікавих за зовнішністю та характером, є де подивитися – в еколого-натуралістичному центрі. До речі, днями там з'явилися малята.

10 червня 2015, 17:33

Небайдужі допомогли хлопчику з Луганська потрапити до спортивного табору

Світ – не без добрих людей: небайдужі допомогли хлопчику з Луганська потрапити до спортивного табору. Таку програму оздоровлення для нього допомогли організувати представники Міжнародної асоціації офіцерів «Центр».

10 червня 2015, 17:35

Громадськості Полтавщини дадуть слово перед кожною сесією обласної ради

Громадськості Полтавщини дадуть слово перед кожною сесією обласної ради. Так вирішили депутати на останньому зібранні. Відтепер представники громадських організацій офіційно матимуть час для виголошень звернень чи заяв. Про це сьогодні повідомили на засіданні комісії обласної ради з питань регламенту.

10 червня 2015, 17:36

У Полтаві обговорили можливість заміщення природного газу альтернативними видами палива

На робочій нараді, що відбулася на підприємстві «Полтаватеплоенерго», обговорили можливість заміщення використання природного газу альтернативними видами палива. Розповісти про переваги роботи котелень на дерев'яній трісці і соломі та можливості залучення інвестицій для реалізації зазначених проектів до нашого міста приїхали фахівці американського проекту USAID. Наскільки близька для Полтави перспектива заміщення блакитного палива місцевою біомасою, дізнавалися наші кореспонденти.

10 червня 2015, 17:38

Волонтери передали на потреби АТО черговий легковик

І знову волонтери допомагають фронту – від Батальйону Небайдужих сьогодні в АТО поїхала чергова машина. Цього разу – легковик. У ньому мають потребу полтавські військові, які зараз під Мар'їнкою.

10 червня 2015, 17:43

Полтавські бійці отримали сімейні нагороди родини Мазеп

Полтавські бійці отримали сімейні нагороди родини Мазеп. Кілька десятків учасників антитерористичної операції на Сході України відзначили нагрудними знаками – медалями «За єдність України» та найвищою нагородою «Лицарський хрест родини Мазеп». Відзначити захисників вирішили у Всеукраїнській спілці ветеранів АТО.

10 червня 2015, 17:44

Балалайка для народу: полтавці мітингують проти високих тарифів і вимагають підвищити їх прожиткові мінімуми

Балалайка для народу. Полтавці вийшли боротися проти високих тарифів. Кілька сотень людей у вівторок ввечері зібралися під обласною адміністрацією висловити свій протест проти підняття цін. Вижити за таких умов, говорять протестуючі, неможливо. Адже на тлі повного здорожчання населенню ніхто не поспішає підвищити зарплати чи пенсії.

10 червня 2015, 17:45

400 жителів Хоролу ризикують втратити свої робочі місця

400 жителів Хоролу ризикують втратити свої робочі місця. Саме стільки людей працює на Хорольському комбінаті дитячих продуктів, існування якого опинилося під загрозою. Все це – через рейдерські атаки на підприємство. Колектив останнього звернувся до народного депутата Сергія Капліна з проханням про допомогу. Сергій Миколайович відвідав комбінат та поспілкувався з людьми. Як усе було – бачили наші кореспонденти.

10 червня 2015, 17:47

Колишнього заступника міського голови підозрюють у спробі дачі хабара судді Гольник

У Полтаві відбулося судове засідання, де обрали запобіжний захід для колишнього заступника міського голови, якого підозрюють у намаганні дачі хабара судді Гольник. Остання, нагадаємо, до кінця січня цього року вела справу про корупційне правопорушення Олександра Мамая. За рішенням суду, протягом п'яти днів Дмитро Трихна має сплатити близько 48 тисяч гривень. Інші подробиці досудового розслідування не розголошують.

10 червня 2015, 18:31