Архів новин за 7.05.2015

9 копійок з кожного літра пального мережа АЗС «Автотранс» спрямує на допомогу ветеранам

9 копійок з кожного літра пального, реалізованого через мережу автозаправних станцій «Автотранс» напередодні Дня Перемоги, спрямують на допомогу ветеранам. Цьогоріч таку унікальну акцію компанія влаштовує спільно з громадською організацією «Команда небайдужих».

7 травня 2015, 17:05

«Зі зброєю і пензлем» – так Другу світову війну пройшли полтавські художники

«Зі зброєю і пензлем» – так Другу світову війну пройшли полтавські художники. До 70-річчя Перемоги на фашизмом у Галереї мистецтв презентували одноіменну виставку. Створена вона на основі тих робіт, що нині зберігаються у фондах музею.

7 травня 2015, 17:07

Проти війни протестують музейники

Проти війни протестують музейники. Вони дістали із фондів замальовки фронтовиків Другої світової, на яких зображені наслідки бойових дій. Опішнянська катівня, розгромлені Полтава, Кременчук та європейські міста – картини, які щойно виставили у Краєзнавчому музеї, мають однакову художню та історичну вартість.

7 травня 2015, 17:08

Мовою документів у Держархіві розвінчували основні радянські міфи стосовно Другої світової війни

Мовою документів у Державному архіві Полтавської області розвінчували основні радянські міфи стосовно Другої світової війни. У закладі відкрили виставку унікальних світлин, постанов та наказів більш ніж 70-річної давнини, які розповідають про участь українців та полтавців зокрема у бойових діях та повстанському русі. Більшість із них широкому загалу демонструють вперше.

7 травня 2015, 17:10

Біля пам'ятника генерал-лейтенанту Олексію Зигіну сьогодні відбулася зустріч поколінь

Біля пам'ятника генерал-лейтенанту Олексію Зигіну сьогодні відбулася зустріч поколінь. Школярі разом з ветеранами Другої Світової війни прийшли вшанувати подвиг тих, хто боровся проти фашистської навали. Захід, організований керівництвом Київського району міста, вже став традиційним.

7 травня 2015, 17:12

Телерадіокомпанія «Лтава» сьогодні презентувала новий апаратно-студійний комплекс

Телерадіокомпанія «Лтава» сьогодні презентувала новий апаратно-студійний комплекс. Відтепер, говорить гендиректор «Лтави» Євген Лопушинський, вони зобов'язуються виготовляти якісний телепродукт, який відповідатиме найсучаснішим вимогам до телемедіапростору. 

7 травня 2015, 17:17

Уже вдруге Олександр Мамай зі своїм представником не з'явилися до Решетилівського суду

Заміна судді Гольник на Олійник не змінила темпу розгляду справи Олександра Мамая. Міський голова Полтави зі своїм представником Олександром Ковжогою вже вдруге не з'явилися в Решетилівському районному суді, де віднедавна слухають справу про притягнення мера нашого міста до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення.

7 травня 2015, 17:19

Реформи по-полтавськи: громадськість пропонує владі свою допомогу у вирішенні проблем медицини

Замість Лікарняної каси для полтавців має бути запроваджена страхова медицина. Лише так реально здолати корупційні схеми, вважає головний редактор газети «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов. З цього питання він ініціював засідання круглого столу в обласній адміністрації, тим самим пропонуючи обласній владі свою допомогу, щоб вирішити проблеми медицини в області. На зібрання приїхали керівники різних організацій та лікарень з міст і районів. А ось ті, з ким хотіли провести конструктивну розмову, громадськість проігнорували.

7 травня 2015, 17:41