Архів новин за 6.05.2015

«У пошуках золотої фарби»

«У пошуках золотої фарби» – назва нової виставки, яка відкрилася у Полтаві. Український колорит, незвичне поєднання народних символів та канонів писанкарства, сакральна тематика – у виконанні дітей, вихованців студії образотворчого мистецтва «Фентезі» при міському центрі позашкільної освіти.

6 травня 2015, 17:13

Музика плюс спогади ветеранів

Музика плюс спогади ветеранів. Таким був сценарій заходу, що пройшов у Краєзнавчому музеї. Тут традиційно напередодні 9 травня вихованці музичної школи імені Платона Майбороди привітали солдатів із пам'ятною датою.

6 травня 2015, 17:15

В обласній бібліотеці відбулася творча зустріч з ансамблем «Червона гвоздика»

В обласній бібліотеці до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом відбулася творча зустріч з академічним ансамблем «Червона гвоздика» Полтавського міського будинку культури. Більшість його учасниць – діти війни, і можуть розповісти багато цікавого про воєнні роки.

6 травня 2015, 17:22

Діти асфальту – це не про вихованців однієї із полтавських шкіл

Діти асфальту – це не про вихованців однієї із полтавських шкіл. Тільки-но потеплішало та зазеленіло – вони висипали надвір, на уроки під відкритим небом. У школі №24 для цього є умови – зелені класи, як у Василя Сухомлинського. Чи сумісні природа і навчання – з'ясовували Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

6 травня 2015, 17:23

Протягом цього року на Південній залізниці травмувалося 5 неповнолітніх, троє з яких загинуло

Протягом цього року на Південній залізниці травмувалося 5 неповнолітніх, троє з яких загинуло. В усіх випадках мала місце власна необережність дітей та нехтування правилами особистої безпеки, повідомляє сектор кримінальної міліції у справах дітей УМВС України на Південній залізниці.

6 травня 2015, 17:24

У Полтаві учнів ліцею транспорту навчали діям у надзвичайних ситуаціях

У Полтаві учнів ліцею транспорту навчали діям у надзвичайних ситуаціях. За легендою, до навчального закладу надійшов телефонний дзвінок про замінування. Учнів евакуювали, а знайдений вибуховий предмет правоохоронці знешкодили. Як учасники навчань виконували поставлені завдання – дивіться у наступному сюжеті.

6 травня 2015, 17:25

У розпалі – навчання у рамках проекту «Школа волонтерів»

У розпалі – навчання у рамках проекту «Школа волонтерів». З молоддю працюють професіонали (медики, психологи, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій). Сьогодні юнаків і дівчат вчили надавати психологічну допомогу, і робили це на практиці: обігрували різні критичні ситуації. Марина Молька – далі.

6 травня 2015, 17:26

55 тисяч полтавських ветеранів почали вітати з 9 травня

55 тисяч полтавських ветеранів почали вітати з 9 травня. Матеріальну допомогу від обласної влади, запевняють чиновники, ці люди вже отримали. Нині їх запрошують на урочистості. В обласній державній адміністрації у середу зібрали ветеранів з різних районів Полтавської області. Чим пригощали та дивували гостей – у нашому наступному матеріалі.

6 травня 2015, 17:28

4 гривні – за проїзд у громадському транспорті

4 гривні за проїзд у громадському транспорті. Перевізники наполягають, громадськість обурена. З початку весни серед цих категорій точаться суперечки щодо доцільності підняття вартості проїзду. Сьогодні відбулися громадські слухання, де свою думку озвучували обидві сторони.

6 травня 2015, 18:10