Архів новин за 5.05.2015

«Картини війни на полотнах полтавських художників»

«Картини війни на полотнах полтавських художників» – таку назву отримав мистецький вечір в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського, присвячений 70-ій річниці Перемоги у Другій світовій війни. Запросили на нього восьмикласників полтавських шкіл та студентів технікуму. Як за допомогою мистецтва художники розкривають воєнну тематику – бачили наші кореспонденти.

5 травня 2015, 17:07

Пластуни з Ковалівки єдині в Україні виграли міні-грант за програмою Британської Ради

Пластуни з Ковалівки єдині в Україні виграли міні-грант за програмою Британської Ради «Активні громадяни». Проект спрямований на активізацію діяльності місцевої молоді і залучення молодіжних організацій до спільної роботи.

5 травня 2015, 17:09

У Полтаві затримали чоловіка, який повідомив про замінування мостів у двох областях

У Полтаві затримали чоловіка, який повідомив про замінування мостів у Харківській та Полтавській областях. За цей свій жарт він може поплатитися позбавленням волі. Що спонукало полтавця зателефонувати до міліції з неправдивими відомостями – дивіться у наступному сюжеті.

5 травня 2015, 17:10

Полтавська журналістка затримала злочинця

Полтавська журналістка затримала злочинця. Про це розповів сьогодні головний міліціонер області Олег Бех. Під час його прес-конференції представники засобів масової інформації мали змогу дізнатися не лише про те, як їх худорлявої статури колега змогла впіймати крадія, а й розпитати про подробиці розслідування останніх резонансних злочинів. Зокрема, про вбивство медсестри у лісосмузі між Юрівкою та першою міською лікарнею.

5 травня 2015, 17:11

Ветеран-комунальник живе під дірявим дахом

Ветеран-комунальник живе під дірявим дахом. Роками чоловік не може допроситися в колег ремонту. Щороку звернення до управління житлово-комунального господарства Полтави завершуються включенням до списку будинку по Пушкіна, 88. А на кінець року виявляється – на нього не було коштів. Усе б нічого, та під час весняних буревіїв шмат даху зірвало і над перехожими нависла залізна небезпека. Чому комунальники не можуть дотягнутися до дахів полтавських будинків і як ударник п'ятирічки таки врятував голови перехожих – дивіться далі. 

5 травня 2015, 17:12

Страус із зони АТО живе у Полтаві

Страус із зони АТО живе у Полтаві. Майже півроку тому його перевезли волонтери з-під Донецького аеропорту. Кіборг, який доглядав за птахом на війні, загинув. Ініціатором перевезення ему до Полтави стала мама бійця. Федя уже освоївся у нашому місті, навіть придивляється собі наречену із страусів-дівчат, які живуть в еколого-натуралістичному центрі. 

5 травня 2015, 17:27

5 травня – Міжнародний день боротьби за права інвалідів

5 травня – Міжнародний день боротьби за права інвалідів. У Полтаві він позначився виставкою «У пошуках ікони», автор якої – із обмеженими можливостями. Він намагається достукатися до кожного і довести: будь-яка людина – образ і подоба Творця.

5 травня 2015, 17:44