Архів новин за 4.05.2015

В обласній бібліотеці вшанували пам'ять нашого земляка Миколи Зерова

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського вшанували пам'ять нашого земляка Миколи Зерова. 26 квітня виповнилося 125 років від Дня народження лідера «неокласиків». З цього приводу колектив книгозбірні підготував літературно-музичний вечір. Побували на ньому і наші кореспонденти. 

4 травня 2015, 14:53

В Полтавському районі визначили кращу дружину юних пожежників

В Полтавському районі визначили кращу дружину юних пожежників. На одноіменному фестивалі 14 команд із навчальних закладів позмагалися за лідерство. Цього року змагання провели вже вдванадцяте.

4 травня 2015, 14:54

Полтава приймала прихильників судномодельного спорту з різних куточків України

Полтава приймала прихильників судномодельного спорту з різних куточків України. Представники 12 областей з'їхалися до нашого міста, аби взяти участь у змаганнях «Полтавська битва-2015». Чим цікавий цей вид спорту та яка область цього разу здобула командну першість у ньому, знають наші кореспонденти.

4 травня 2015, 14:56

На Полтавщині у дорожньо-транспортну пригоду потрапили демобілізовані

На Полтавщині у дорожньо-транспортну пригоду потрапили демобілізовані. Внаслідок зіткнення мікроавтобуса, який перевозив військовослужбовців, та  автомобіля «Фольксваген» дві особи загинули, п'ятеро зазнали травм різного ступеню тяжкості. Подробиці події – далі у випуску.

4 травня 2015, 14:57

Прокуратура Полтавської області не здійснює нагляд за додержанням і застосуванням законів

Прокуратура Полтавської області не здійснює нагляд за додержанням і застосуванням законів. Верховна Рада ще 14 жовтня 2014 року позбавила всі прокуратури України так званого «загального нагляду», який вважають радянським пережитком. Однак, існує функція представництва інтересів громадян та держави у суді. Про неї і розповідав прокурор Полтавської області Ян Стрелюк на брифінгу.

4 травня 2015, 14:58

Полтавці хочуть оформити субсидію, але не можуть розібратися із декларацією та заявою

Люди кажуть: хочуть оформити субсидію, але не можуть розібратися із декларацією та заявою, які треба заповнити. В одному із відділів праці та соціального захисту населення нам влаштували консультацію, і як заповнити документ – пояснили по пунктам.

4 травня 2015, 15:00

Держава обіцяє українцям відшкодувати кошти за впровадження енергоефективності

Держава обіцяє українцям відшкодувати кошти за впровадження енергоефективності. Поміняти вікна, купити лічильники чи утеплитись будматеріалами закликає постанова Кабінету Міністрів номер 231, оприлюднена наприкінці квітня. Комунальники пояснюють: це – доповнення до держпрограми стимулювання населення до впровадження енергоефективних засобів. Частину кредиту, взятого на тепломодернізацію свого житла, мають відшкодовувати. Які покупки входять до цього переліку і на повернення якої суми можна сподіватись – дивіться далі.

4 травня 2015, 15:02

15 молодих полтавських сімей отримали житло за трьома державними програмами

15 молодих полтавських сімей отримали житло за трьома державними програмами. Цими вихідними губернатор Полтавщини Валерій Головко вручив ключі від квартир у новобудові по вулиці Курчатова. Цей будинок – наразі єдиний в Україні, що споруджувався за сприяння та фінансової підтримки держави.

4 травня 2015, 15:05