Архів новин за 29.05.2015

Вони знали Юрія Гагаріна і віддали свою молодість на становлення всесвітньої космонавтики

Вони знали Юрія Гагаріна і віддали свою молодість на становлення всесвітньої космонавтики. Ветерани першого у світі космодрому «Байконур» живуть у Полтаві і готуються до 60-ї річниці від початку його будівництва. Із такої нагоди вони видали книгу. 

29 травня 2015, 17:39

Провели свято для малечі і в Октябрському районі

В Октябрському районі свято для малечі планували провести на вулиці, з максимальним розмахом, але дощ завадив це зробити, тож довелося розважати запрошених у приміщенні. Серед останніх – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, неповнолітні з особливими потребами. Прийшла на захід і Світлана Забережна з онукою Настею. Світлана Григорівна оформила опікунство над дівчинкою, яку прагне зробити щасливою.

29 травня 2015, 17:41

Місто готується до Міжнародного дня захисту дітей

Місто готується до Міжнародного дня захисту дітей. Малечу особливої категорії уже почали вітати. У Ленінському райвиконкомі для діток без батьків, із багатодітних родин та тих, хто вимушено переїхав зі Сходу, був концерт, подарунки та ласощі. 

29 травня 2015, 17:45

Цього року в Україні 158 абітурієнтів склали ЗНО з української мови та літератури аж на 200 балів

Цього року в Україні 158 абітурієнтів склали ЗНО з української мови та літератури аж на 200 балів. 9-ть з них – учні навчальних закладів Полтавщини. Нашим кореспондентам вдалося відшукати полтавку, яка показала найвищий результат. Це Юлія Тихоненко з 31-ї гімназії. Подробиці – у наступному сюжеті. 

29 травня 2015, 17:46

У Свято-Успенському соборі передали допомогу маленьким дітям загиблих захисників

Грошову допомогу полтавцям у п'ятницю передали у Свято-Успенському соборі. Адресати – діти загиблих бійців АТО віком до 4 років. Кошти виручили завдяки виставці-продажу творів мистецтва у духовно-культурному центрі собору. Якщо минулого разу зібрали п'ять тисяч гривень і передали їх двом сім'ям, то нині ця сума – втричі більша. Відтак, по дві з половиною тисячі гривень віддали сімом родинам загиблих захисників.

29 травня 2015, 17:48

На Полтавщині відкрили інформаційно-консультаційний центр обласного центру зайнятості

На Полтавщині відкрили інформаційно-консультаційний центр обласного центру зайнятості. Тут допомагатимуть шукати роботу, роз'яснюватимуть законодавство та проводитимуть відповідні семінари. Подібний центр нині діє лише у Харкові. На відкриття закладу завітав голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба. Які об'єкти ще відвідав посадовець та про що спілкувався з полтавськими фахівцями, дивіться у наступному сюжеті.

29 травня 2015, 17:51

Вже вкотре у Решетилівці не відбувся суд над Олександром Мамаєм

Вже вкотре у Решетилівці не відбувся суд над Олександром Мамаєм. Цього разу причина – неявка судді Олійник. Народний депутат Сергій Каплін та його помічник, депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота, вважають це навмисним затягуванням розгляду справи. Якщо так буде й надалі, обіцяють влаштувати під стінами прокуратури майдан, і не тільки... 

29 травня 2015, 17:53

31 обвинувальний акт про корупційні злочини цього року направили правоохоронні органи Полтавської області до судів

31 обвинувальний акт про корупційні злочини цього року направили правоохоронні органи Полтавської області до судів. А до кримінальної відповідальності притягнули більше трьох десятків осіб. Про це у п'ятницю розповів прокурор області Ян Стрелюк на брифінгу з журналістами. Розповів посадовець і про зміни у законодавстві та про останні новини у справі екс-начальника обласної ДАІ.

29 травня 2015, 17:55

Полтавським бійцям видали посвідчення учасників бойових дій

Полтавським бійцям видали посвідчення учасників бойових дій. Урочисто в міському будинку культури мер Олександр Мамай вручив документи п'ятьом чоловікам. За інформацією міської влади, нині до Полтави із зони проведення АТО повернулися 186 військовослужбовців. Серед усіх демобілізованих тільки вісім мають посвідчення учасників бойових дій і троє – інвалідів війни.

29 травня 2015, 17:56

Відбулося свято останнього дзвоника і в 5-й школі

Відбулося свято останнього дзвоника і в 5-й школі. На урочистостях учнів відзначили за успіхи у навчанні, а батьків – за активну участь у житті навчального закладу. Випускників у далеку дорогу тут проводжали молодші школярі.

29 травня 2015, 17:58