Архів новин за 28.05.2015

Гуртку «Юний журналіст» при ОЦЕВУМі виповнилося 6 років

Гуртку «Юний журналіст» при ОЦЕВУМі виповнилося 6 років. Про свої досягнення за це час звітували на відповідному концерті. Як виявилося, юні журналісти вміють не тільки вправно писати та шукати інформацію для своєї газети, а й мають хист до співів, танців, написання віршів.  

28 травня 2015, 16:43

28 травня святкують прикордонники

28 травня святкують прикордонники. У незалежній Україні цю дату намагалися змінити на 4 листопада, бо тоді у 1991 утворилися війська на базі Західного прикордонного округу. Проте вона не прижилася, бо ті, хто служив за радянських часів, широко, хоч і неофіційно, відзначали своє свято «по-старому», 28 травня.

28 травня 2015, 16:50

Радість для велосипедистів: у місті з'явилася нова велопарковка

Радість для велосипедистів: у місті з'явилася нова велопарковка. Відкривали її урочисто, із перерізанням стрічки, чиновники, професійні спортсмени та просто велолюбителі. І натякнули власникам авто про доцільність змінити транспорт. 

28 травня 2015, 16:51

День відкритих дверей на «Теплоенерго» продовжили на об'єктах теплового господарства

Після так званої теоретичної частини День відкритих дверей перенесли власне на об'єкти теплового господарства міста. Розпочали із найбільшої котельні по вулиці Ціолковського, 36, яка забезпечує теплом майже третину мешканців Полтави.

28 травня 2015, 16:57

На обласному КП «Полтаватеплоенерго» відбувся День відкритих дверей

На обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» відбувся анонсований раніше День відкритих дверей. Ознайомитися із виробничою базою, почути про нинішній стан справ на підприємстві та отримати відповіді на питання, що стосуються найбільш актуальної нині теми для обговорення – тарифоутворення, а також безпосередньо відвідати низку котелень підприємства запросили зацікавлених представників громадських організацій, громадських рад та просто небайдужих полтавців. Чи отримали запрошені відповіді на свої питання – у наступному матеріалі.

28 травня 2015, 16:58

Понад 250 дітей із 18 районів області запросили на свято до Полтавського театру ляльок

Понад 250 дітей із 18 районів області запросили на свято до Полтавського театру ляльок. Усі вони перебувають на обліку служб у справах дітей, це сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з неблагополучних родин, які втратили батьків в зоні АТО, переселенці.

28 травня 2015, 17:01

На КП «МШЕД» відбулося засідання тендерної комісії

На комунальному підприємстві «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» відбулося засідання тендерної комісії. Йшлося про закупівлю спеціалізованої техніки, яка прибиратиме вулиці міста. Під час розгляду тендерних пропозицій був присутній і депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота. Приїхав, говорить, проконтролювати, щоб процедура була прозорою, без махінацій із коштами. 

28 травня 2015, 17:02

Землю полтавцям вже місяць виділяє новий начальник

Землю полтавцям вже місяць виділяє новий начальник. У березні цього року десятки фермерів з різних районів Полтавської області пікетували установу Держземагентства. Люди вимагали відставки тодішнього керівника, звинувачуючи його у непрозорих діях. Дозволів на землі, які вони зазвичай засівали, їм не продовжували. Натомість передали гектари підприємцям з інших регіонів України. Після акцій протесту губернатор області написав відповідне звернення до вищих ешелонів влади. Чи змінилася ситуація нині і кому у пріорітеті роздає землю новий начальник Держземагентства – дізнавалась Інна Безугла.

28 травня 2015, 17:03

У Полтаві відкрили меморіальні дошки загиблим учасникам АТО

У Полтаві відкрили меморіальні дошки загиблим учасникам АТО. Їх встановили на фасадах 21-ої гімназії та 11-ої школи, де колись навчалися бійці Микола Чепіга та Валерій Боняківський. Про увічнення пам'яті героїв, життя яких передчасно обірвали бойові дії на Сході України, – у сюжеті Крістіни Брігіди.

28 травня 2015, 18:19

Без яєць та евакуації, але не без галасу: суд над Кернесом у Полтаві тривав цілий день

Судовий процес у справі за обвинуваченням Геннадія Кернеса та двох його охоронців затягують. Такої думки – представники прокуратури та потерпілих. Цей висновок вони зробили вже після другого, але не останнього за сьогодні клопотання про відвід прокурора Олександра Ганілова. Кожного разу у сторони захисту з'являються нові підстави, які доводять упередженість представника державного обвинувачення.

28 травня 2015, 18:21