Архів новин за 27.05.2015

У Полтаві з'явилося нове дитяче наукове товариство

У Полтаві з'явилося нове дитяче наукове товариство. Навколо нього згуртувалися юні дослідники із 20 школи, які займаються краєзнавством, історією та філологією. 

27 травня 2015, 17:10

Колектив «Маланка» аграрної академії святкує своє 20-річчя

Народному фольклорному ансамблю «Маланка», що при Полтавській державній аграрній академії, – 20 років. Святковий концерт з нагоди ювілею пройшов у середу в актовій залі вишу. Колеги називають цей колектив унікальним явищем культури для Полтавщини. Чому – дивіться далі.

27 травня 2015, 17:11

На один спортивний клуб більше

Єдиноборства, бокс і важку атлетику культивують у спортивному клубі «Спартак», який не перший рік працює у підвальному приміщенні 5-ї школи. Про його існування мало хто знає, але вже згодом ситуація може змінитися: долею об'єкту зацікавився нардеп Сергій Каплін. Як наслідок, тут вже відновили каналізаційну систему, зробили санвузол та душ. І хоч більшість обладнання спортклубу застаріла, а саме приміщення потребує ремонту, воно придатне для тренувань. Головне – школярі тут займаються безкоштовно.

27 травня 2015, 17:13

Земельне питання – в обхід закону

Земельне питання – в обхід закону. У Полтаві правоохоронці затримали двох жінок, які обіцяли оформити документи на земельні ділянки не через законну процедуру. За винагороду вони ніби-то мали без зволікання вирішити питання завдяки своїм зв'язкам з державною структурою.

27 травня 2015, 17:14

СБУшники знищили наркотики, вилучені у контрабандиста

СБУшники знищили наркотики, вилучені у контрабандиста. Напередодні правоохоронці вилучили 70 грамів амфетаміну та майже 1000 пігулок трамадолу та метамфетаміну. Цей багаж зловмисник приховав серед парфумерії.

27 травня 2015, 17:15

Новостворена ГО «Укроп» обіцяє допомагати демобілізованим військовим

Допомагати, але в першу чергу демобілізованим військовим, обіцяє новостворена громадська організація «Укроп». Адаптація, працевлаштування та відпочинок – основні аспекти, на які звертають увагу громадські активісти. Очолили новостворену організацію самі учасники АТО, які побували на Сході і детально знають про потреби бійців.

27 травня 2015, 17:16

У місті діє нове формування з охорони громадського порядку

Якщо ви побачили пізнього вечора групу чоловіків – не спішіть лякатися і переходити на інший бік вулиці. Подивіться, у що вони вдягнені: якщо в чорну форму із нашивками «Полтавська Січ», можете бути спокійними. Ці хлопці – мирні. Вони – добровольці, які патрулюють полтавські вулиці. Як громадське формування діють у Полтаві недавно. Більше про них знає Олена Ляшенко.

27 травня 2015, 17:18

У Полтаві шукали кращих держслужбовців

У Полтаві шукали кращих держслужбовців. Працівники адміністрацій в обласному центрі змагалися за це звання у двох категоріях: керівник та державний службовець. Із ними проводили співбесіди і перевіряли, наскільки вони орієнтуються у сучасній державній політиці.

27 травня 2015, 17:19

Війна і корупція найбільше розділяють Україну

Війна і корупція найбільше розділяють Україну. Таких два головних чинника назвали самі наші співвітчизники. Це результати опитування, яке нещодавно провели за підтримки Посольства Нідерландів в Україні в 11 етнографічних регіонах. Що із цим робити – обговорювали у середу під час започаткованого Національного діалогу науковці, громадські активісти, представники релігійних організацій і чиновники. Полтава стала екватором, де відбулося таке обговорення.

27 травня 2015, 17:21