Архів новин за 26.05.2015

Корінь усіх бід України – у неправильному прапорі

Корінь усіх бід України – у неправильному прапорі. В цьому переконана група людей, які запевняють: варто повернути стяг, і на нас чекає розквіт і благополуччя. З прихильниками руху «Поверни прапор» зустрічалася Олена Ляшенко. 

26 травня 2015, 17:23

У Дендропарку полтавським школярам пояснювали, як потрібно сортувати сміття

У Полтаві започатковують масштабну кампанію з роздільного збору твердих побутових відходів. Активісти руху «ЕКОЛТАВА» долучають до цієї масштабної просвітницької акції полтавських школярів. Першими навчилися сортувати сміття учні 8-ої школи. 

26 травня 2015, 17:25

Полтава зустріла своїх захисників

Полтава зустріла своїх захисників. У вівторок на рідну землю повернулися бійці зведеного загону правоохоронців, батальйону «Полтава» та роти «Кременчук». Близько ста чоловіків протягом останнього місяця були на Сході нашої країни, де виконували поставлені завдання. Зустрічати бійців до обласного управління міліції прийшли їхні дружини, діти та батьки.

26 травня 2015, 17:36

Дорослих теж закликають відпочити та оздоровитися на теренах Полтавщини

Дорослих теж закликають відпочити та оздоровитися на теренах Полтавщини. Для цього, запевняють фахівці, створені всі умови. Видали для туристів навіть тематичну збірку, де вказані основні пам'ятки кожного району.

26 травня 2015, 17:38

В області відпочинком планують охопити майже 62 тисячі дітей шкільного віку

Талановиті та обдаровані діти, а також сироти, діти із багатодітних сімей, переселенці та інші пільгові категорії матимуть право оздоровитися цього року за кошти місцевих бюджетів, профспілок та інших джерел фінансування. Під час сезону 2015 планується задіяти майже 30 позаміських закладів оздоровлення та ряд пришкільних таборів. Про це повідомили на засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

26 травня 2015, 17:39

У Полтаві нагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

Cьогодні нагороджували переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту членів Малої академії наук, які показали найкращі знання у навчальному році, що минає. Лідерами за кількістю призових місць стали Полтава, Кременчук, Лубни, Комсомольськ та Полтавський район. Марина Молька – далі.

26 травня 2015, 17:41

Про полтавський «Водоканал» говорили й під час засідання Громадської ради при ОДА

Про полтавський «Водоканал» говорили й під час засідання Громадської ради при облдержадміністрації. Трудовий колектив підприємства звернувся до ради із пропозиціями, як вирішити свої проблеми. Чи підтримали людей у дорадчому органі – дивіться далі.

26 травня 2015, 17:43

Сьогодні під обласною радою відбувся масштабний пікет

Сьогодні під обласною радою відбувся масштабний пікет. Цього разу до установи прийшли співробітники «Полтававодоканалу». Вони вимагали залишити на посаді їх директора Олега Кретовича. За інформацією «водоканалівців», їх керівника планують звільнити ще до закінчення строку дії трудового договору.

26 травня 2015, 17:44