Архів новин за 25.05.2015

У Полтавській бібліотеці для юнацтва провели фестиваль «Крок до успіху»

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара провели традиційний фестиваль «Крок до успіху». Цього разу його влаштували вже вп'яте, і все для того, щоб розповісти про таланти своїх читачів.

25 травня 2015, 17:09

В ПДЮТі виступили вихованці навчально-виховних комплексів міста

У Палаці дитячої та юнацької творчості виступили вихованці навчально-виховних комплексів міста. Щорічний творчий звіт «Дитинства радісна пора» зібрав у глядацькій залі вихователів, вчителів та рідних малечі. Міський голова Олександр Мамай вручив кожному із 6-ти НВК путівки до оздоровчих таборів.

25 травня 2015, 17:11

У Кобеляцькому районі нетверезий водій здійснив наїзд на школярів

У Кобеляцькому районі нетверезий водій здійснив наїзд на школярів. На щастя, обійшлося без летальних випадків. Двоє дітей отримали травми різного ступеню тяжкості. Яке покарання може загрожувати чоловікові – дивіться у наступному сюжеті.

25 травня 2015, 17:13

Невиліковні хвороби щодня забирають життя українців

Невиліковні хвороби щодня забирають життя українців. Рак – одна із найбільш небезпечних, бо підкрадається непомітно і часто про неї дізнаються запізно, як у випадку з полтавкою Оксаною Андрусенко. 36-річна мати 2-х малолітніх дітей пройшла 7 курсів хіміотерапії, перенесла складну операцію, але поки що хвороба перемагає. Врятувати жінку можна, але на це потрібні великі кошти, яких родина не має.

25 травня 2015, 17:16

Від 5 до 15 тисяч щомісяця необхідно батькам хворих на муковісцидоз дітей, аби забезпечити їх повноцінним лікуванням

Від 5 до 15 тисяч щомісяця необхідно батькам хворих на муковісцидоз дітей, аби забезпечити їх повноцінним лікуванням. Муковісцидоз – тяжке невиліковне спадкове захворювання, що вражає дихальну і травну системи. Всього на Полтавщині на цю хворобу страждає 30 осіб. Шляхи спільних дій чиновників та громадських організацій шукали на засіданні тематичного «круглого столу».

25 травня 2015, 17:21

На субсидії полтавцям мають виділити 707 мільйонів гривень з державного бюджету

На субсидії полтавцям мають виділити 707 мільйонів гривень з державного бюджету. 57% відповідних заяв, які подали полтавці до органів соціального захисту, фахівці вже обробили. Як просувається справа з наданням населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, говорили на початку тижня в обласній адміністрацї. Про те, які полтавці найактивніше подають заявки на субсидії і хто може розраховувати на допомогу автоматично і навіть без звернення – дивіться у нашому наступному матеріалі.

25 травня 2015, 17:23

Під Новими Санжарами гасили масштабну пожежу

Під Новими Санжарами гасили масштабну пожежу. Тут горів молодий ліс. Рятували його вкупі лісівники, надзвичайники та залізничники. Пожежа була не справжньою, а інсценованою – для того, щоб перевірити готовність до пожежонебезпечного періоду. Чи є чим гасити пожежі та чи готові люди – знає Олена Ляшенко. 

25 травня 2015, 17:24

Полтавці відбули на чергову ротацію у зону проведення Антитерористичної операції

Кілька сотень бійців зведеного загону правоохоронців, спецпідрозділу «Полтава» та роти «Кременчук» сьогодні вирушили на Схід. Від обласного управління міліції їх проводжали дружини, батьки, діти. У зоні проведення антитерористичної операції хлопці змінять своїх товаришів по службі та протягом наступних 30-ти днів виконуватимуть бойові завдання у Донецькій та Луганській областях.

25 травня 2015, 17:26