Архів новин за 22.05.2015

Школярі продемонстрували ДАІшникам знання Правил дорожнього руху

Школярі демонструють співробітникам ДАІ, як слід тримати жезл, та розповідають Правила дорожнього руху. Сьогодні відбувся обласний етап конкурсу Юних інспекторів руху. У ньому взяло участь 12 команд з усієї Полтавщини. Та цьому етапу передував міський. Юлія Іващенко – далі.

22 травня 2015, 17:19

Незадовільний стан вулично-шляхової мережі – одна з причин ДТП

Незадовільний стан вулично-шляхової мережі – одна з причин дорожньо-транспортних пригод, відзначають співробітники Державтоінспекції. Дороги обласного центру, стверджують, у критичному стані. За останніх два з половиною місяці зафіксовано 6 випадків, коли транспортні засоби потрапляли в ями та вибоїни, внаслідок чого їх було пошкоджено, а водіям було завдано чималих матеріальних збитків.

22 травня 2015, 17:22

Правоохоронці Кременчука затримали трьох чоловіків, які займалися реалізацією наркотиків

Правоохоронці Кременчука затримали трьох чоловіків, які займалися реалізацією наркотиків у місті. В осіб, які здійснювали протиправну діяльність, вилучили понад 200 доз різних заборонених речовин. За вартістю «чорного ринку» вони коштують понад 15 тисяч гривень.

22 травня 2015, 17:24

У Полтаві вшанували пам’ять українського державного і політичного діяча Симона Петлюри

Сьогодні у Полтаві вшанували пам’ять українського державного і політичного діяча Симона Петлюри. З нагоди 136-ї річниці від Дня його народження поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі колишньої духовної семінарії, де навчався Головний отаман військ УНР. 

22 травня 2015, 17:38

22 травня 1861 року Тарас Шевченко назавжди повернувся до рідного краю

22 травня 1861 року Великий Кобзар, Пророк нації назавжди повернувся до рідного краю. Останній свій прихисток прах Тараса Шевченка знайшов на Чернечій горі в Каневі. Сьогодні полтавці згадували поета, художника, громадського діяча біля його пам'ятника.

22 травня 2015, 17:41

У першому ліцеї відкрили меморіальну дошку загиблим в АТО Святославу Горбенку і Антону Цедіку

Сьогодні на будівлі 1-го ліцею Полтави з'явилася меморіальна дошка загиблим в АТО Святославу Горбенку та Антону Цедіку. Обидва – випускники цього навчального закладу. З вчителями та близькими бійців, життя яких забрала неоголошена війна, спілкувалася Марина Молька. 

22 травня 2015, 17:42

У Полтавській області продовжують обговорювати адміністративно-територіальну реформу

Впровадження адміністративно-територіальної реформи на Полтавщині обговорювали цього дня представники обласної влади, органів місцевого самоврядування, депутати. Жваві суперечки між учасниками засідання викликали темпи її впровадження, доцільність та власне готовність самих громад об'єднуватися. Чи вдалося опонентами переконати один одного, знають наші кореспонденти.

22 травня 2015, 17:44

Близько 300 нелегальних автобусів щодня виїжджає з Полтави

Близько 300 нелегальних автобусів щодня виїжджає з Полтави. Вони в основному курсують до Києва, Харкова, Кременчука. За підрахунками фахівців, внаслідок такої діяльності втрачається майже 3 мільйона гривень податків, які б могли сплатити до бюджету ці перевізники. Механізм боротьби з нелегалами за тиждень відповідні структури мають представити керівництву облдержадміністрації. Про це на спільній нараді заявив перший заступник губернатора Андрій Пісоцький.

22 травня 2015, 17:48