Архів новин за 20.05.2015

5 років відзначила Полтавська організація Центр захисту живої природи «Юний Європеєць»

5 років відзначила Полтавська обласна благодійна організація Центр захисту живої природи «Юний Європеєць». Волонтери цієї організації намагаються вирішити проблему безпритульних тварин у нашому місті. До їхніх лав сьогодні долучився і Полтавський міський голова.

20 травня 2015, 13:04

Першокурсниці 31-го ПТУ демонстрували свої таланти на Конкурсі вечірніх зачісок

Першокурсниці 31-го професійно-технічного училища демонстрували, чому вони встигли навчитися за рік, на Конкурсі вечірніх зачісок. У цьому навчальному закладі двічі на рік влаштовують подібні змагання з перукарської майстерності. Яке завдання цього разу ставили перед кокурсантками і чи змогли дівчата впоратися із ним – дивіться у наступному сюжеті.

20 травня 2015, 17:14

У ляльковому театрі – подія, до якої готувалися цілий рік

У ляльковому театрі – подія, до якої готувалися цілий рік. Тут відкрили другий театральний проект «Зоряний Шлях». До Полтави з'їхалися кращі колективи не тільки України, а й шести країн світу. У нас вони показували вистави та проводили майстер-класи. Театрали кажуть: вийшло на європейському рівні.

20 травня 2015, 17:16

До учнів 37-школи завітали рятувальники, водолази та кінологи

До учнів 37-школи завітали рятувальники, водолази та кінологи. Фахівці познайомили дітей з особливостями своєї роботи та нагадали елементарні правила безпеки. Зустріч із спеціалістами пройшла у рамках Дня цивільного захисту.

20 травня 2015, 17:18

Зухвалий напад на ювелірний магазин у Кременчуці

Зухвалий напад на ювелірний магазин у Кременчуці. Двоє невідомих заволоділи коштовностями та намагалися втекти, застосовуючи при цьому вогнепальну зброю. Охоронець та двоє випадкових перехожих отримали поранення. Міліції вдалося затримати одного з грабіжників. Нині тривають пошуки його спільника. Подробиці події – далі у випуску.

20 травня 2015, 17:18

У Полтаві відроджують традицію штампованих пряників

У Полтаві відроджують традицію штампованих пряників – печива із великою кількістю прянощів, яке виготовляли за допомогою штампів. Колись це було задоволення, доступне на великі свята. Після майже столітнього забуття вони знову в тренді.

20 травня 2015, 17:19

25 тисяч гривень – за непотрібні книги та газети

25 тисяч гривень – за непотрібні книги та газети. Таку суму виручили активісти, які проводять акцію «Збери макулатуру – врятуй життя солдату!». Протягом двох місяців громадські організації на чолі із «СМС-клубом» закликали полтавців принести макулатуру, аби допомогти військовим, які нині перебувають на Сході.

20 травня 2015, 17:21

Будинок потребує ремонту інженерних мереж чи під'їздів? Полтавські комунальники, ймовірно, полагодять вам дах

Міська влада слухає про проблеми полтавців, та не чує. Мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 146Б другий рік чекають поточного та капітального ремонту п'ятиповерхівки, а їм планують... полагодити дах. Та ще й – над квартирою, що знаходиться на 1 поверсі.

20 травня 2015, 17:22