Архів новин за 19.05.2015

Невідоме про Полтавщину та Україну – нову книжку випустили у Полтавському Краєзнавчому музеї

Невідоме про Полтавщину та Україну – нову книжку випустили у Полтавському Краєзнавчому музеї. Її презентацією відзначили професійне свято – Всесвітній день музеїв. Книга вийшла невеликим накладом і є цінною для усіх, хто цікавиться історією.

19 травня 2015, 17:27

В ПОІППО презентували результати словацько-українського проекту «Європа в школі»

На семінарі у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти презентували результати словацько-українського проекту «Європа в школі». У ньому брали участь представники 9 областей України, які розробили так звані «робочі зошити» із 4-х тем.

19 травня 2015, 17:28

Найкраще українську мову та літературу знають у Львівській та Івано-Франківській областях

Найкраще українську мову та літературу знають у Львівській та Івано-Франківській областях. Про це свідчать результати проведення цьогорічного ЗНО. На Полтавщині участь у тестуванні взяло майже 11 тисяч осіб, з яких 680 не набрали необхідної кількості балів, відтак, не мають права вступити до вишів. Про інші результати ЗНО – далі у нашому матеріалі.

19 травня 2015, 17:31

У Полтаві ділилися досвідом співпраці влади та громади

Аби поділитися досвідом щодо співпраці влади та громади, до Полтави з'їхалися гості з усієї України. В обласній раді пройшов семінар «Кращі практики місцевого самоврядування». Його головне завдання – налагодити комунікацію між представниками різних регіонів України, щоб в подальшому обмінюватися досвідом у реалізації різноманітних проектів.

19 травня 2015, 17:32

Посівна кампанія на Полтавщині йде за планом

Посівна кампанія на Полтавщині йде за планом. Робота із ранніми зерновими вже закінчена, нині добігає кінця посів ярих культур, говорять у профільному Департаменті облдержадміністрації. Перші результати весняно-польових робіт в Україні обговорювали під час селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства.

19 травня 2015, 17:34

Журналісти побачили умови утримання у Машівській виправній колонії

Ще з 20-х років минулого століття у селі Кустолово-Суходілка Машівського району працює виправна колонія. Нині це установа мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для чоловіків, вперше засуджених за злочини, вчинені з необережності. У 80-х роках тут було майже 2 тисячі засуджених, нині – лише 160. Вони можуть вільно пересуватись територією, де знаходяться виробничі об'єкти, на яких працюють. Як живеться засудженим в установі – дізнавалися наші кореспонденти Марина Молька та Антон Старишко.

19 травня 2015, 17:35

Полтавські ветерани віддали свою їжу атовцям

Полтавські ветерани віддали свою їжу атовцям. В обласній раді інвалідів війни та Збройних Сил вирішили: частину продуктових наборів, які до 9 Травня для них зібрали підприємці, вони передають волонтерам. Цей вчинок неабияк вразив полтавців, які вже рік допомагають українським бійцям на передовій.

19 травня 2015, 17:38

Річка з фекалій – таку картину щодня бачать жителі провулку Риночного

Річка з фекалій – таку картину щодня бачать жителі провулку Риночного. Вся проблема, переконані місцеві, – у неправильно прокладеній каналізаційній мережі. Відтак через це стоки переповнюють колодязь і заливають нечистотами навколишні вулиці.

19 травня 2015, 17:39

21 573 полтавці у середньому за три години оновили Полтаву

21 573 полтавці у середньому за три години оновили Полтаву. Толока, що зібрала у спільній справі 540 дворів, стала наймасштабнішою не тільки для полтавців, а й відзначилася на фоні всієї України – говорить лідер громадської платформи «Нова Полтава» Лев Жиденко. Таку ініціативність жителів свого міста не могли залишити без уваги. Тому найактивніших полтавців запросили на урочисте відзначення кращих толок у 12 номінаціях, плюс – Гран-прі.

19 травня 2015, 17:40

Через підвищення вартості проїзду громадськість звинувачує владу у злочині проти населення

Підвищення тарифів на проїзд у Полтаві на тлі повного зубожіння населення – це злочин. І скоюють його через маніпулювання, підміну справжніх понять і обман громади, вважає очільник Громадської організації «Відродження Полтави» Сергій Чередніченко. Він викликає міських та обласних чиновників на діалог із громадою. А полтавців просить не мовчати і відстоювати свої права на нормальне, достойне життя.

19 травня 2015, 17:42