Архів новин за 18.05.2015

Естрадно-музичний центр «Вікторія» відзначив своє 35-річчя

Вже 35 років при Полтавському національному педагогічному університеті працює Народний самодіяльний естрадно-музичний центр «Вікторія». Колектив представляє наше місто на Всеукраїнських і Міжнародних пісенних конкурсах, виконує популярні мелодії, джаз та українські народні пісні і завжди перебуває у пошуку нових творчих ідей. На концерті, присвяченому 35-річному ювілею «Вікторії», побували наші кореспонденти. 

18 травня 2015, 17:29

Біля ТРЦ «Київ» змагалися любителі вуличних танців

Біля Торгово-розважального центру «Київ» змагалися любителі вуличних танців. Хіп-хоп, хаус, брейкінг та інші стилі – у виконанні молоді із Полтави та області.

18 травня 2015, 17:31

У Полтаві на вихідних відгреміла «Полтавська Битва»

«Полтавська Битва» вихідними відгриміла у Полтаві. Цей музичний конкурс уже вшосте проводять у нашому місті. Баталії були між гравцями на ударних та духових інструментах. Виконавці з'їхалися із 8 областей. 

18 травня 2015, 17:33

Український фотограф зі світовим ім'ям презентував у Полтаві унікальний мистецький проект «Waterland»

Український фотограф зі світовим ім'ям Вадим Докторов привіз до Полтави унікальний мистецький проект «Waterland». Сучасні трюкові фотороботи розповідають глядачам казкову історію за допомогою води у її фантастичних, але природніх формах. Ця колекція, стверджують творці проекту, не має аналогів у світі. До нашого міста «Waterland» прибув на запрошення галереї сучасного мистецтва «Jump».

18 травня 2015, 17:42

Понад 30 дівчат у вишиванках на велосипедах проїхалися Полтавою

Понад 30 дівчат у вишиванках на велосипедах проїхалися Полтавою. Такий жіночий велопарад традиційно організувала громадська організація «ВелоПолтава». Щороку тематика дійства змінюється. Чому цього разу вирішили обрати український стиль – знають наші кореспонденти.

18 травня 2015, 17:44

У Студентському парку пройшла вулична акція «Він + Вона»

Ще одна вулична акція пройшла у Студентському парку. Тут про аспекти репродуктивного здоров'я і планування сім'ї розповідали полтавським студентам. Акцію під назвою «Він плюс Вона» провела благодійна організація «Реабілітаційний центр «Вихід Є!» у рамках Всеукраїнського тижня планування сім'ї. Про які сім'ї мріють студенти – дивіться далі.

18 травня 2015, 17:46

На вихідних у Полтаві малювали метеликів та вплітали червоні стрічки у волосся

На вихідних у Полтаві малювали метеликів та вплітали червоні стрічки у волосся. Цю акцію у Корпусному парку влаштували до Всесвітнього дня пам'яті людей, які померли від СНІДу. Його на всій Земній кулі відзначають кожної третьої неділі травня. Цьогоріч в Україні цей день пройшов під гаслом «Я – не нуль!».

18 травня 2015, 17:47

Полтавці відзначили День Європи

Полтавці відзначили День Європи. З галушками, народними поробками, у супроводі оркестру і живої класики – на Театральній площі у суботу наше місто приєдналося до святкування. Похвалитися своїми національними стравами приїхали до обласного центру багато цікавих творчих майстрів з різних районів. Одночасно з цим обласні чиновники з гостями з інших регіонів ще й підписали угоду.

18 травня 2015, 17:49

Яйця, зеленка та термінова евакуація Геннадія Кернеса

Геннадія Кернеса евакуювали з Київського районного суду міста Полтави до початку слухання у справі. Сьогодні мало відбутися підготовче судове засідання за обвинуваченням мера Харкова та його двох охоронців у викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством. Та вогнепальна зброя, ймовірно наявна у мітингувальників, так і не зрушила провадження з місця. Юлія Козіна – далі.

18 травня 2015, 17:50

Один крок – до підвищення вартості проїзду

Сьогодні на засіданні профільної комісії міської ради йшлося про підвищення тарифів на перевезення пасажирів у громадському транспорті. Більшістю голосів депутати підтримали рішення, але останнє слово – за виконавчим комітетом міської ради. Засідання міськвиконкому, на якому розглядатимуть ці питання, заплановане на 21 травня.

18 травня 2015, 18:11