Архів новин за 14.05.2015

Вихід на пенсію – не привід для депресії

Вихід на пенсію – не привід для депресії. Полтавські пенсіонери, герої нашого наступного сюжету, кажуть: з'явився час на те, до чого ніколи не доходили руки. Наприклад, прогулятися рідним містом у пішохідній пізнавальній екскурсії. 

14 травня 2015, 17:35

В Університеті економіки і торгівлі показали виставу, яку в світі вже подивилося близько 10 тисяч глядачів

В Університеті економіки і торгівлі показали виставу, яку в світі вже подивилося близько 10 тисяч глядачів. «Анна Франк. Уроки історії і толерантності» – така назва презентованого спектаклю. Захід приурочили до Дня Європи в Україні.

14 травня 2015, 17:37

У 24-ій школі вчителів міста учили з нічого... робити все

Що таке іграшка, яка працює на здоров'я дітей, де у Полтаві є «пеньочки Януковича», що треба для пісочної анімації та як не зіпсувати дитяче здоров'я навчанням – сьогодні дізнавалися учителі праці міста. А з ними – і наші журналісти.

14 травня 2015, 17:38

Правоохоронці викрили незаконний пункт прийому металобрухту

Правоохоронці викрили незаконний пункт прийому металобрухту. Ним, як виявилося, опікувався 35-річний полтавець. У ході обшуку міліція вилучила у нього увесь металобрухт, а також гроші, які призначалися для розрахунку із потенційними клієнтами.

14 травня 2015, 17:40

Полтавських медичних сестер нагородили почесними грамотами та подяками від Міністерства охорони здоров'я

Полтавських медичних сестер нагородили почесними грамотами та подяками від Міністерства охорони здоров'я. Нагородження пройшло в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології в роботі медичної сестри», яка сьогодні стартувала в Полтаві.

14 травня 2015, 17:41

У Полтаві прославили у сонмі святителя Іларіона (Юшенова)

У Полтаві прославили у сонмі святителя Іларіона (Юшенова). Він жив більше сотні років тому в нашому місті, займався просвітою та благодійністю. Його мощі покояться зараз у Хрестовоздвиженському монастирі, там же – ікона. 

14 травня 2015, 17:44

У Полтавській державній аграрній академії відбувся традиційний ярмарок вакансій

У Полтавській державній аграрній академії відбувся традиційний ярмарок вакансій. Десятки провідних компаній та державних структур пропонували студентам перші робочі місця. Напрямки – різноманітні: аграрна сфера, економіка, менеджмент, банківська справа тощо.

14 травня 2015, 17:45

Депутати обласної ради порадили своїм колегам з міської... встановити пам'ятник Мазепі у Полтаві

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання 28-ї сесії обласної ради шостого скликання, яке тривало більше 5 годин. Депутати спрямували понад 1 млн.300 тис.грн. «Аеропорту-Полтава». Кошти витратять на погашення заборгованості по заробітній платі. Крім цього, підтримали звернення про встановлення пам'ятника Івану Мазепі у Полтаві та проголосували за те, щоб керівників підприємств, які перебувають у власності територіальної громади, призначали лише на конкурсних засадах. Марина Молька – далі.

14 травня 2015, 19:09