Архів новин за 12.05.2015

«Музика життя» – під такою назвою у нічному клубі «Подіум» 8 травня пройшов благодійний концерт

«Музика життя» – під такою назвою у нічному клубі «Подіум» 8 травня пройшов благодійний концерт. Музиканти з різних міст України виступали у різних жанрах, і все для того, щоб зібрати кошти для бійців АТО, які, до речі, самі були учасниками заходу.

12 травня 2015, 16:42

Микола Підгорний презентував виставку однієї картини

Виставку однієї картини презентував у Полтавському художньому салоні Заслужений художник України Микола Підгорний. Одна з останніх його робіт присвячена воєнній тематиці. За словами автора, коли працював над цим полотном, згадував ветеранів, які пережили війну, та тих хлопців, які зараз наражаються на небезпеку на Сході.

12 травня 2015, 16:44

12 травня – професійне свято медичних сестер

12 травня – професійне свято медичних сестер. Чому середній медичний персонал повелося називати ніжним словом «сестра», чи бувають медичні мами і просто про них, про медсестер, – у нашому наступному сюжеті. 

12 травня 2015, 16:45

Цими вихідними у Полтаві освідчувалися в коханні... мамам

Цими вихідними у Полтаві освідчувалися в коханні... мамам. Перший марафон пісень про матір влаштували біля торгово-розважального центру «Київ». Просто на сходах діти співали, танцювали та вітали мам – своїх і чужих.

12 травня 2015, 16:47

Відзначення Дня Перемоги у Полтаві завершилося грандіозним концертом на Театральній площі

Відзначення Дня Перемоги у Полтаві завершилося грандіозним концертом на Театральній площі. Культурно-мистецька програма «Гортає пам'ять сторінки» об'єднала на одній сцені кращі колективи міста. А закінчилося дійство подарунком усім полтавцям від міського голови Олександра Мамая. Який сюрприз чекав на всіх, хто зібрався біля театру Гоголя, дивіться у наступному сюжеті.

12 травня 2015, 16:59

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся культурно-мистецький захід «Ніколи знову!»

Згадували цими днями не лише ветеранів Другої світової війни, а й загалом учасників всіх військових конфліктів, участь у яких брали українці. У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся культурно-мистецький захід «Ніколи знову!». Його приурочили до Дня пам'яті та примирення в Україні.

12 травня 2015, 17:01

Полтава масштабно, цього року – вперше відзначила День пам'яті та примирення

Найулюбленішим державним святом називають День Перемоги багато полтавців, які традиційно 9 Травня прийшли покласти квіти до Меморіалу Солдатської Слави. Навіть ранковий дощ не завадив їм взяти участь в урочистостях. Щоправда, винуватців свята – ветеранів Великої Вітчизняної, прийшло не багато, за станом здоров'я вони не змогли залишити своїх домівок. З визволителями, дітьми війни та учасниками трудового фронту спілкувалися наші кореспонденти.

12 травня 2015, 17:02

Цього року у Полтаві на оздоровлення дітей спрямували майже в 5 разів більше коштів, ніж торік

Цього року у Полтаві на оздоровлення дітей спрямували майже в 5 разів більше коштів, ніж торік. Для того, щоб оздоровити школярів у позаміських таборах, минулого року витратили 400 тисяч грн, нині – 2,5 млн. Про це, а також виплату матеріальної допомоги воїнам-афганцям та сім'ям полтавців, смерть яких пов'язана із катастрофою на ЧАЕС, дивіться у наступному сюжеті. 

12 травня 2015, 17:25

Громадськість вимагає дотримуватися законодавства у сфері охорони здоров'я

Громадськість вимагає дотримуватися законодавства у сфері охорони здоров'я. Таку свою позицію діячі висловили на прес-конференції в офісі громадської організації «Відродження Полтави». За словами очільника останньої Сергія Чередніченка, на сьогодні існує чимало порушень у медичній галузі, на які влада належним чином не реагує. 

12 травня 2015, 19:47