Архів новин за 9.04.2015

Наївно про серйозне – у Полтаві відкрилася виставка народного малярства

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського – нова виставка. «Наївне малярство» представляє художник активної життєвої позиції Микола Мазуренко. По-дитячому просто він зображує усе, що бачить: від білих лілей на річці Хорол до подій на Сході України.

9 квітня 2015, 17:22

Нові напрямки співпраці шукали районні бібліотекарі та методисти

Нові напрямки співпраці шукали районні бібліотекарі та методисти. У Полтаві вони влаштували семінар-практикум. На сьогоднішній день, говорять учасники зібрання, важливо обмінюватися досвідом та отримувати нові знання, які знадобляться у роботі.

9 квітня 2015, 17:23

Один із Великодніх звичаїв – розписувати писанку

Один із Великодніх звичаїв – розписувати писанку. Саме це сьогодні робили першокласники 10-ї школи у Краєзнавчому музеї. Тут щороку організовують майстер-класи для полтавських учнів, аби ті підтримували народні традиції українців.

9 квітня 2015, 17:24

У Полтаві спробували перші паски

У Полтаві спробували перші паски. Головний символ свята, що наближається, напередодні куштують фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Такій традиції – більше десяти років. Які паски і за скільки продаватимуть цьогоріч полтавцям, а також чим хлібопекарі можуть здивувати споживачів на замовлення – бачила і знає Інна Безугла. 

9 квітня 2015, 17:25

Цього року на Полтавщині планують видати 8 соціально значущих книг місцевих авторів

Цього року на Полтавщині планують видати 8 соціально значущих книг місцевих авторів. Такі рекомендації надали за результатами засідання члени відповідної Експертної ради. Проте остаточне рішення прийматимуть члени двох депутатських комісій. Скільки коштів загалом планують виділити на випуск соціально значущих книг, знає Крістіна Брігіда.

9 квітня 2015, 17:27

В облраді говорили про фінансування мережі дитячих закладів області у 2015

Про фінансування мережі дитячих закладів області у 2015 році йшлося на засіданні комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. Цього року відбулася передача фінансування дитячих садків із сільського рівня на районний, щоправда, цей процес не повністю завершився. Досі довколо питання – багато суперечливих думок.

9 квітня 2015, 17:28

Костянтин Жеваго готовий вкласти кошти в реставрацію Кадетського корпусу

Костянтин Жеваго готовий вкласти кошти в реставрацію Кадетського корпусу. Про це сьогодні куратори проекту з реконструкції об'єкту повідомили на брифінгу за участі громадськості. В останніх до доповідачів було багато запитань, на які, щоправда, відповіді так і не отримали.

9 квітня 2015, 17:29

«Полтаватеплоенерго» впроваджує у своїй роботі нові сервіси для обслуговування споживачів

Обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» впроваджує у своїй роботі нові сервіси для обслуговування споживачів. На сьогоднішній день отримати консультацію операторів абонентської служби можна лише за так званою «електронною чергою». А для більшої зручності детально ознайомитися зі станом власного особового рахунку полтавці та мешканці 4-ох районних центрів області відтепер мають змогу, навіть не виходячи зі свого будинку.

9 квітня 2015, 17:30

Полтавщина знову зустріла своїх захисників

Полтавщина знову зустріла своїх захисників. На рідну землю повернулися бійці 16-го батальйону територіальної оборони. Більшість із них не бачили своїх дітей, дружин, матерів близько року. Зворушливу зустріч найрідніших людей зафільмувала наша знімальна група.

9 квітня 2015, 17:33

Перемога у боротьбі за землю

Перемога у боротьбі за землю. У Ленінському районі з четвертої спроби виділили землю бійцям АТО. Обіцяні державою 10 соток захисники не могли отримати кілька місяців. Ще у грудні говорили про те, що для бійців немає жодної вільної ділянки землі. Нині відшукали 83. Як вдалося відвоювати права атовців – дивіться наш матеріал із засідання сесії Ленінської райради.

9 квітня 2015, 17:34